تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-10 23:36
کد مطلب: 74076
طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل"علیرضا فداکار" به عنوان رییس جدید اداره آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،کمال عالی زاده معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در این مراسم تصریح کرد: از همه همکاران انتظار می رود در مسیر تحقق سند تحول بنیادین قدم بردارند و همچنین از رییس جدید اداره نیز تقاضا داریم در همین راستا برنامه ها و اهداف خود را سازماندهی کند.

وی افزود:مسئولیت یک امانت است که بر دوش یک فرد گذاشته می شود او نیز باید درست امانت داری کند و از خود آثار نیکی برجای گذارد و در نهایت مسئولیت را با موفقیت پایان برده و  به شخص دیگری واگذار کند.

عالی زاده ادامه داد:نباید از معلمان که گرداننده های اصلی نظام آموزش و پرورش هستند غافل شویم باید نهایت سعی خودمان را بکنیم که از مشکلات این قشر زحمتکش بکاهیم یا حداقل بر مشکلات آنها چیزی نیفزاییم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان در پایان سخنان خود ضمن تشکر از زحمات روسای پیشین  و همچنین تقدیر از زحمات سرپرست اداره عباس آگاهی، علیرضا فداکار را بعنوان رییس جدید اداره آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد معرفی و برای وی از درگاه خداوند منان آرزوی توفیق و سلامتی مسئلت کرد.

در ادامه بهبود شهسواری رییس اداره حراست اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عباس آگاهی سرپرست قبلی اداره برای رییس جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: داشتن فرصت خدمت به خلق خدا نعمت بزرگی است که خداوند برای خادمان مردم عنایت داشته است تا بتوانند توشه ای برای آخرت خود جمع کنند.

وی افزود:باید هر شخص در هر مسئولیتی که دارد فقط به فکر خدمت به مردم و جلب رضایت الهی باشد. امیدواریم شما نیز به فضل الهی با همکاری، همفکری و همدلی با یکدیگر قدم های مثبتی در پیشرفت آموزش و پرورش منطقه بردارید.

علیرضا فداکار رییس جدید اداره آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد کیفیت بخشی به آموزش از طریق برگزاری جلسات و کارگروه های آموزشی و آموزش عملی نماز به دانش آموزان را  از مهم ترین برنامه های خود بر شمرد و افزود:سعی خواهیم کرد از تجربیات معلمان برتر جهت تبادل نظر  و هم افزایی استفاده کنیم.

وی گفت:در مسائل تربیتی و آموزشی، آموزش و پرورش نمی تواند به تنهایی به اهداف خود برسد و بایستی اولیای دانش آموزان و شخصیت های شاخص منطقه در امر تعلیم و تربیت مشارکت نمایند تا موفقیت حاصل گردد.

به گزارش ارس تبار،در مراسم تودیع و معارفه طی حکمی علیرضا فداکار به عنوان رییس جدید اداره آموزش و پرورش بخش جعفرآباد مغان منصوب شد و از عباس آگاهی سرپرست قبلی این اداره نیز با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد

گفتنی است،علیرضا فداکار متولد روستای بران علیا از توابع اصلاندوز است که پیش از این در سمت معاون اداری مالی آموزش و پرورش اصلاندوز مشغول به خدمت بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.