تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-05 17:22
کد مطلب: 73914
حماسه 9دی مظهر نفوذ ناپذیری ملت ایران است
فرمانده سپاه ناحیه گرمی گفت: حماسه 9دی مظهر نفوذ ناپذیری ملت ایران است و تا زمانی که مردم ولایتمدار در صحنه باشد اهداف شوم دشمن محکوم به شکست است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ رحیمی، فرمانده سپاه ناحیه گرمی در مصاحبه و گفتگو با خبر نگار سیفار با بیان اینکه حماسه 9دی مظهر نفوذ ناپذیری ملت ایران است، گفت: تا زمانی که مردم ولایتمدار در صحنه و پشت ولایت باشد اهداف شوم دشمن برای همیشه محکوم به شکست است.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که دیانت مردم حماسه 9 دی را آفرید، گفت: مردم وقتی دیدند به دیانتشان توهین شده، حماسه 9 دی را پدید آوردند که توانست همه ریشه‌های فتنه را ان شاءالله از بین ببرد.

 

سرهنگ رحیمی با اشاره به این‌که در طول انقلاب مردم با وفادارترین افراد به نظام، اسلام، انقلاب، رهبری و ولایت بودند، اظهار کرد: متاسفانه تعدادی از خواص در طول انقلاب از صحنه انقلاب و نظام خارج شدند و این برای ما درد است که کسانی که خود را خط امامی می‌دانستند، مردود شوند.

 

فرمانده سپاه ناحیه گرمی با بیان این‌که امروزپس از گذشت چندین سال از حماسه 9 دی باید متوجه باشیم، حضور بسیج در عرصه‌ها، یعنی مردم و بسیج حماسه 9 دی را با همه وجود قبول دارند و در صحنه آینده نیز خواهند ماند، اظهار کرد: این به معنای میثاق با ولایت، شهدا و امام شهداست و دشمنان بدانند که اگر بخواهند بار دیگر فتنه درست کنند، ملت ما گول آنها را نمی‌خورد و نمی‌گذارد تاریخ تکرار شود، چون ملت ما ملت شیعه حسین‌بن‌علی (ع) و انقلاب ما در امتداد عاشوراست.

 

سرهنگ رحیمی با اشاره به این‌که شرایط امروز با وجود عصر ارتباطات و در اختیار بودن ابزار قوی فضاهای مجازی در دست دشمنان پیچیده‌تر است، گفت:  فاصله نگاه فتنه‌ها با حق بسیار نزدیکی نشان می‌دهد، پس نیاز است که مراقب باشیم، چون جریان انحراف خود را حق و نزدیک به امام زمان (عج) معرفی می‌کند

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.