تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-02 23:05
کد مطلب: 73837
معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت:تا پایان شهریور سال آینده 37 هزار هکتار از اراضی پایاب سد خداآفرین در شهرستان پارس آباد زیر کشت می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما بهروز ندایی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار با اشاره به بازدید معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی از پروژه پایاب سد خداآفرین در شهرستان پارس آباد گفت:این پروژه جزو پروژه های آبهای مرزی است که امروز معاون وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه از حوزه بخش سازمان جهاد کشاورزی پایاب بازدید کردند.

وی با بیان اینکه حدود یک هزار و 200 میلیارد تومان برای اجرای پروژه هزینه می شود افزود:پروژه 40درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با اتمام و بهره برداری آن حدود 37 هزار هکتار اراضی پایاب زیر کشت خواهد رفت.

معاون عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به قول مساعد معاون وزیر برای اتمام پروژه تا آخر شهریور ماه سال 97 گفت:معاون وزیر جهاد کشاورزی از نزدیک در جریان اجرای پروژه قرار گرفت و دستور لازم، جهت تسریع در عملیات اجرایی پروژه را داد.

ندایی گفت:هم اکنون حدود 700 هکتار پروژه در حال انجام است که 300 هکتار آن توسط کشاورزان و بهره برداران کاشته شده و 400 هکتار آن نیز در حال شخم زنی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.