تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-16 20:51
کد مطلب: 73481
در پي اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، مردم شهرستان پارس آباد اين اقدام رئيس جمهور آمريكا را محكوم كردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، در پي اقدام دونالد ترامپ در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، مرزنشينان شهرستان پارس آباد اين اقدام رئيس جمهور آمريكا را بشدت محكوم كردند.

اين در حالي است كه با وجود مخالفت های گسترده جهانی و منطقه ای، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه تصمیم خود را برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و شروع روند انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس را رسماً اعلام کرد.

این تصمیم ترامپ واکنش های زیادی را در سطح اسلامی، عربی و بین المللی به همراه داشت. بطوري كه فردا بعد از خطبه هاي نمازجمعه همزمان با سراسر ايران اسلامي در شهرستان پارس آباد نيز در محكوميت اين اقدام ترامپ در به رسميت شناختن قدس شريف بعنوان پايتختن رژيم صهيونيستي راهپيمايي تجمع آميز برگزار خواهند كرد.

فيلم زير مربوط به واکنش مرزنشينان پارس آباد مغان به اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن شهر قدس به عنوان پایتخت اسرائیل است كه مشاهده مي كنيد.

انتهاي پيام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.