تازه ها

پربیننده ترین

2017-12-07 14:18
کد مطلب: 73471
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری سرعین ؛
دهیاران و بسیجیان حافظان آثار تاریخی سرعین می شوند
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری سرعین گفت:از ظرفیت های دهیاران و پایگاه های بسیج شهرستان بخصوص روستای های شهرستان در زمینه حفظ و مراقبت از آثار تاریخی و فرهنگی نهایت استفاده را خواهیم برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از چشمه لر جهانگیر شهبازی امروز در جمع دهیاران و بسیجیان شهرستان سرعین گفت: ضروری است ظرفیت های متعدد گردشگری سرعین به منظور توسعه این شهرستان مطالعه شود.

وی تاکید کرد: با وجود اینکه سرعین به عنوان شهر آب های گرم معدنی شناخته می شود، اما ظرفیت های متعدد گردشگری تاریخی و طبیعی داشته که در شناسایی آن انتظار می رود دهیاران و بخشداران مشارکت داشته باشند.

سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین همچنین به ضرورت صیانت از مواریث فرهنگی و تاریخی شهرستان، تاکید کرد: از دهیاران و بسیجیان شهرستان برای حفاظت از مواریث فرهنگی و تاریخی کمک گرفته می شود.

وی با اشاره به انجام بازدید های مکرر از آثار تاریخی شهرستان، تصریح کرد: بازدید ها و گشت های منظم از آثار تاریخی با همکاری عوامل انتظامی شهرستان در حال انجام است.
شهبازی افزود: طبق هماهنگی های به عمل آمده با بخشداران و فرماندهی ناحیه بسیج شهرستان سرعین از ظرفیت های دهیاران و پایگاه های بسیج شهرستان بخصوص روستای های شهرستان در زمینه حفظ و مراقبت از آثار تاریخی و فرهنگی نهایت استفاده را خواهیم برد.

وی به ضرورت شناخت هنرمندان صنایع دستی و حمایت از آن ها نیز تاکید کرد و بیان داشت: در این راستا نیز انتظار می رود دهیاران و بخشداران یاریگر ما باشند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.