تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-15 10:49
کد مطلب: 73446
سردار رحیم نوعی اقدم در کارگاه آموزشی بسیج گفت: تفکیک ملت به چند دسته معنی ندارد و باید نوکر و خدمتگزار همه ملت بود و این نوکری نیز باید نشات گرفته از عقل، علاقه، صداقت و خلوص باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، کارگاه آموزشی بسیج در شرایط فعلی با حضور و تدریس سردار رحیم نوعی اقدم شامگاه گذشته در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که اقشار بسیج حضور داشتند؛ فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه، خدا باوری و خدامحوری- اطاعت پذیری و اطاعت محوری را سنگ بنای پیروزی برشمرد و اظهار داشت: با وجود این خصایص، خود اجتهادی نتیجه برعکس داده و ارزشی در سازمان ندارد.

نوعی اقدم خود اجتهادی را عین سرپیچی و معضل دانست و گفت: چنین مدیریتی نظام چرخ دنده های فرماندهی را با اشکال مواجه می کند.

سردار نوعی اقدم ادبیات رفتاری خاص را از دیگر مختصات بارز فرمانده موفق و برتر عنوان کرد و افزود: سپاه پاسداران نهادی است که در آن باید پیرو و سرباز بود و ماهیت رفتارهای مدیران و فرماندهان باید طوری باشد که سایرین را به انقلاب، نظام و ولایت جذب کند.

سخنران و مدرس کارگاه آموزشی بسیج، متمایل شدن قلوب ملت به نظام و انقلاب را به شرط نوکری و خدمت به ملت ارزیابی کرد و گفت: تفکیک ملت به چند دسته معنی ندارد و باید نوکر و خدمتگزار همه ملت بود و این نوکری نیز باید نشات گرفته از عقل، علاقه، صداقت و خلوص باشد.

سردار پاسدار رحیم نوعی اقدم ادب، اخلاق اسلامی، تواضع، فروتنی و صفای باطن را رکن رکین مدیریت و فرماندهی و حتی یک نوع زبان موثر و برتر بین المللی برشمرد و گفت: داشتن این خصوصیات و سجایای اخلاقی، زبانی است که نیاز به مترجم نداشته و دلها را به سمت آن می گرداند.

وی در بخش بعدی سخنان خود با اشاره به اینکه در تمام عملیات های حساس و مهم، قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه نقش اثرگذار و سازنده ایفا می کرد، گفت: تمام این موفقیت و پیروزی ها مرهون مدیریت اسلامی و اخلاق محوری بود.

مدرس کارگاه اموزشی بسیج استان اردبیل تصریح کرد: ملت ها قابل تفکیک نیستند و ملت خوب و بد نداریم بلکه متاسفانه مسئولان خوب و بد داریم.

وی گفت: همه گروه های سیاسی را می توان در رکاب ولایت فقیه موفق و متعالی دید.

وی داشتن غرور و تکبر، استعمال الفاظ رکیک و موهن، غرور شکنی و تحقیر فرد را فاقد مجوز مدیریتی و مسئولیتی عنوان کرد و گفت: حق استفاده از چنین ادبیات و رفتاری را به هیچ عنوان نداریم در غیر اینصورت دوروریی و خیانت به تشکیلات است.

او اساس نظام و پایه آن را مردم برشمرد و تصریح کرد: به معنی حقیقی و در عمل و رفتارها باید نوکری مردم بود زیرا مردم طالب خدمت هستند و با گرایش های سیاسی کاری ندارد.

سردار نوعی اقدم در پایان جذب جوانان و نو جوانان و اقشار متخلف را به بسیج مورد تاکید قرار داد و از آمادگی و آغوش باز برای پذیرش، از هر سلیقه ای در بسیج خبر داد و خاطر نشان ساخت: شجره طیبه بسیج تحول آفرین روحی و فکری اسلامی است.

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.