تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-08 08:35
کد مطلب: 73261
واکنش رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل به اظهارات نماینده خمین در مجلس:
مردم به جامعه مهندسی اعتماد کامل دارند
میرمحمد سید هاشمی، با محکوم کردن اظهارات نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی گفت:عملکرد علمی و صادقانه اعضای سازمان نظام مهندسی در آبادی ایران اسلامی موضوعی پرواضح است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما میرمحمد سید هاشمی، در نشست روسا و مدیران فنی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌های شمالغرب کشور که شامگاه روز گذشته برگزار شد، ضمن محکوم کردن اظهارات نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه "بساط سازمان‌های نظام منفعت طلب نظیر سازمان‌ نظام مهندسی برچیده شود" گفت: عملکرد علمی و صادقانه اعضای سازمان نظام مهندسی در آبادی ایران اسلامی موضوعی پرواضح است.

وی افزود: مهندسان ایران زمین در حوزه فنی و مهندسی در طول بیش از 20 سال فعالیت منطبق بر قوانین و مقررات ملی و با رعایت اصول مهندسی، آرامش و امنیت را برای ملت فهیم ایران به ارمغان آورده اند و همواره مورد اعتماد مردم هستند.

سیدهاشمی ضمن ابراز تاسف از اظهارات غیرکارشناسی، نامسئولانه و خارج از شان نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی، از صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بعنوان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل درخواست کرد تا اعتراض جامعه مهندسی به این سخنان در مجلس پیگیری شود.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بااشاره به زلزله رخ داده در مناطق غرب کشور و تسلیت به بازماندگان حادثه، نظارت دقیق و بیش از پیش جامعه مهندسی را در پیشگیری از خسارات احتمالی چنین حوادثی مهم دانست و بر دقت مضاعف در ارایه خدمات مهندسی اعضا تاکید کرد.

سید هاشمی در ادامه خواستار پیگیری بیمه تامین اجتماعی اعضای سازمان توسط نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی شد و از آن بعنوان مهم‌ترین دغده اعضا و هیات مدیره سازمان یاد کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل همچنین پیگیری مسایل مربوط به مالیات اعضای سازمان را در سطح ملی خواستار شد و تسهیل حوزه مالیاتی اعضای سازمان های نظام مهندسی را در ارایه خدمات مطلوب مهندسی مهم عنوان کرد.

گفتنی است این نشست باحضور نمایندگان استان های آذربایجان شرقی، کردستان، زنجان و گیلان و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره سازمان در راستای رسیدگی به نحوه ارجاع نظارت، پرداخت حق الزحمه نظارت و استفاده از تجارب استان های همجوار در ارایه خدمات کیفی حوزه ی فنی و مهندسی در اردبیل برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب: 
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.