تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-04 14:43
کد مطلب: 73181
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل:
تقویت رسانه و فضای مجازی داخلی ضروری است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در افتتاح استودیو رادیویی سپاه این استان بر تقویت فضای مجازی و رسانه های داخلی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، حجت الاسلام میثم فیاضی در افتتاحیه استودیو رادیویی سپاه  حضرت عباس (ع) استان اردبیل که ظهر امروز در مجتمع فرهنگی ولایت این شهر برگزار شد،اظهار داشت: امپراطوری رسانه ای جهان به شکل سلیقه ای و هدایت شده باورها را هدایت می کنند بنابراین تقویت رسانه های داخلی و فضای مجازی در تمامی ابعاد ضرورت پیدا کرده و موفقیت های این بخش صدای دشمن را درآورده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل با ارائه گزارشی از برنامه های عقیدتی و محتوایی رسانه ای اظهار داشت: گروه تلویزیونی با پر کردن اوقات مردم در مناسبت های دینی و مذهبی برنامه های مطلوبی بر روی آنتن برده است و انتظار می رود صدا و سیمای استان نیز در تداوم این مسیر مساعدت داشته باشد.

 فیاضی در بخش دیگری از سخنان خود از مدیرن رسانه صدا وسیمای استان درخواست کرد؛ نسبت به پخش 15 دقیقه ای برنامه سپاه با عنوان "علم داران" در روزهای چهار شنبه همکاری و تعامل لازم را بکار گیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.