تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-01 19:27
کد مطلب: 73099
مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اردبیل گفت: مرکز توانمندسازی کسب و کار حوزه ICT برای حمایت از شرکتهای دانش بنیان و منتخبان رویدادهای استارتاپی و صاحبان ایده‌های برتر کارآفرینی راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از چشمه لر، مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اردبیل امشب در آیین  افتتاحیه رویداد استارتاپی هوگر که در سالن صدف سرعین برگزار شد گفت: حوزه فناوری ارتباطات و ICT حرفهای زیادی برای گفتن دارد و باید بتوانیم جوانان و فعالان این حوزه را برای توانمندسازی و ایجاد اشتغال ترغیب کنیم.

بهروز رزمی  افزود: حوزه ICT و فضای مجازی می‌تواند در اکثریت حوزه‌ها فعال باشد و در مرحله اول ظرفیت و پتانسیل های حوزه ICT را به تمامی دستگاههای اجرایی و مسئولان استان از جمله فرمانداران معرفی کردیم.

وی تصریح کرد: گام دوم در حوزه فناوری و ارتباطات نشست با جوانان و شناسایی استعداد های برای شکوفایی در جهت ایجاد اشتغال بود.

مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات اظهار کرد: از برگزاری رویدادهای استارتاپی در شهرهای استان اردبیل حمایت می‌کنیم چرا که برگزاری این رویدادها باعث شکوفایی استعداد جوانان در حوزه ICT می‌شود.

رزمی ادامه داد: در پایان رویداد استارت اپ هوگر نیز از اعضای شرکت کننده حمایت خواهد شد و تسهیلات بانکی کم‌بهره و قرض‌الحسنه به منتخبان رویدادهای استارتاپی اعطاء و در پارک علم و فناوری مستقر می شوند.

وی با اشاره به راه‌اندازی مرکز کسب و کارهای ICT اظهار کرد: مرکز توانمندسازی کسب و کار حوزه ICT در اردبیل راه‌اندازی می‌شود و هدف از راه‌اندازی این مرکز حمایت از شرکتهای دانش بنیان و منتخبان رویدادهای استارتاپی و صاحبان ایده‌های برتر کارآفرینی خواهد بود.

وی در پایان گفت: یکی از عوامل مهم و موانع رشد، توسعه و پیشرفت استان اردبیل  نبود روحیه کار تیمی است.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.