تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-01 14:56
کد مطلب: 73091
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان اردبیل از حضور کارگروه دندانپزشکی و اراده خدمات درمانی در طول هفته بسیج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج کارگروه دندانپزشکی بسیج سازندگی سپاه ناحیه اردبیل در دبستان پسرانه نیایش اردبیل برای دانش آموزان این دبستان خدمات ارائه کرد.
سرهنگ دوم پاسدار جواد نوحی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه اردبیل با بیان اینکه این برنامه با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی و خدمات رسانی به مردم انجام می شود، گفت: تیم های پزشکی و دندانپزشکی بسیج سازندگی سپاه ناحیه اردبیل در طول هفته بسیج در بیش از 8 روستا، محلات حاشیه اردبیل و مدارس مناطق محروم اردبیل اقدام به خدمات رسانی خواهد کرد.
وی محرومیت زدایی از مناطق محروم را از اولویت کار بسیج سازندگی برشمرد و افزود: بسیج سازندگی سعی دارد در تمام مناطق محروم حضور یافته و برای مردم خدمات رسانی کند.

در ادامه انجام برنامه های هفته بسیج همچنین زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان لاله اردبیل صبح امروز به صدا درآمد. سرهنگ پاسدار حسن دهقانی فرمانده سپاه بسیج مقاومت شهرستان اردبیل در گفتگو با آذرسلام در حاشیه این مراسم، از برگزاری مسابقات قرآن کریم بین بسیجیان در سی و هشتمین سالگرد هفته بسیج در محل حسینیه آیت ا... مروج سپاه ناحیه اردبیل طی هر روز و تا اتمام هفته بسیج خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه اردبیل با بیان اینکه این مسابقات به همت دارالقرآن بسیج سپاه ناحیه اردبیل برگزار می شود، گفت: بسیجیان در این مسابقات در رشته های قرائت، ترتیل، مفاهیم، اذان و حفظ قرآن کریم به رقابت پرداختند و نفرات برگزیده این مسابقات به مرحله استانی مسابقات قرآن کریم بسیج راه پیدا کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.