تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-01 14:17
کد مطلب: 73088
همزمان با گرامی داشت هفته بسیج، مراسم یادواره محمد علی برزگر شهید 13 ساله عملیات خیبر و 36 هزار شهید دانش آموز کشور در شهرستان پارس آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور جمعی از مسئولان، دانش آموزان و مادر شهید محمد علی بزرگر، یادواره این شهید 13 ساله عملیات خیبر و 36 هزار دانش آموز کشور در محل دارالقرآن شهر پارس آباد برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ حسن نوری فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد با تبریک نابودی شجره خبیثه صهیونیستی- آمریکایی داعش در سوریه به ایثار و شهادت شهدا در دفاع مقدس اشاره و بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت در بین نسل جوان تاکید کرد.

در این مراسم، رئیس اداره آموزش پرورش پارس آباد و مادر شهید برزگر دقایقی نیز به سخنرانی پرداختند و در ادامه کلیپ و شعرخوانی اجرا و با اهدا یک جلد کلام الله مجید از مادر شهید محمد علی برزگر تجلیل به عمل آمد.

شهید محمد علی برزگر تیربارچی لشگر 31 عاشورا بود که در سال 1349 در پارس آباد متولد شد و در 4 اسفند ماه سال 1362 در جزیره مجنون و عملیات خیبر به شهادت رسید و پیکر مطهر این شهید پس از 14 سال مفقود الاثری توسط کمیته جستجوی تفحص شناسایی و در زادگاهش شهر پارس آباد به خاک سپرده شد.
 
///
///
///
///
//
///
///
///
///
///
 
///
///
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.