تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-30 14:22
کد مطلب: 73056
در دومین روز از هفته بسیج صورت گرفت؛
افتتاح دو واحد خانه محروم در دو روستای خلخال+تصاویر
در دومین روز از هفته بسیج، دو واحد خانه محروم در روستاهای خمس و کالار بخش مرکزی شهرستان خلخال افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو، امروز دومین روز هفته مبارک بسیج است که به نام بسیج ، محرومیت زدایی و خدمت رسانی نامگذاری شده است؛ ظهر امروز با حضور مسءولین شهرستان خلخال دو واحد خانه محروم در روستای خمس و کالار بخش مرکزی خلخال که به همت بسیج سازندگی سپاه و کمیته امداد و کمک خیرین شهرستان خلخال ساخته شده بود به بهره برداری رسید.

در این مراسم جهانبخش عطایی فرمانده سپاه خلخال ضمن گرامیداشت این هفته به اهالی بسیجی روستای خمس ضمن تقدیر از زحمات کمیته امداد و خیرین و بسیج مهندسی سپاه خلخال گفت: درخت تنومند بسیج فقط عضویت نیست بلکه حضور در صحنه و خدمت رسانی در مناطق محروم  یک ویژگی عمده بسیج است.

در این مراسم احمد قنبری بخشدار مرکزی نیز ضمن تبریک هفته بسیچ گفت: اکنون آوازه بسیج در تمام جهان پیچیده شده و اگر امروز  ایران اسلامی در مقابل زورگویان جهان حرفی برای گفتن دارد از وجود پربرکت بسیج است.

همچنین در روستای کالار شهرستان خلخال یک مادر و فرزند محروم از مسکن که در وضعیت بد مسکن قرار داشتند به خانه جدید خود کوچ و خدا را برای صاحب خانه شدن خود و رهایی از مشقت ورنج خانه ویران خود شکر کردند.

همچنین امروز همزمان با هفته بسیج با حضور فرماندار خلخال و معاونت بهره برداری توزیع برق استان اردبیل برق رسانی به روستای سنگیلی خلخال با اعتبار 250 میلیون تومان و احداث 4 کیلومتر خط انتقال برق به بهره برداری رسید.

در این مراسم نیز فریدون بابایی فرماندارخلخال ضمن تبریک هفته مبارک بسیج از زحمات اداره کل توزیع برق استان اردبیل و اداره برق خلخال قدردانی کرد وگفت: به عنایت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات نظام در تمام روستا ها مشاهده وباید قدردان این نعمات الهی بود.

همچنین در سایر مناطق شهرستان خلخال برگزاری اردوهای جهادی یک روزه - اجرای بازی های بومی و محلی ، تالار گفتمان - عیادت از بسیجیان بیمار و معلول- دوره ضمن خدمت توانمند سازی مدیران مدارس در مقابله با جنگ نرم - نشست آسیب شناسی ماهواره در مرکز شهرستان و بخش های تابعه برگزار شد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.