تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-29 17:41
کد مطلب: 73029
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز از ارسال نخستین محموله کمک‌های داوطلبانه مردم شهرستان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،سرهنگ "حسین حسین زاده" عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار با اعلام این خبر گفت:در راستای عمل به پیام مقام معظم رهبری در خصوص کمک رسانی تمام آحاد ملت غیور و نوعدوست ایران اسلامی به زلزله زدگان استان کرمانشاه،سپاه ناحیه عشایری و بسیج سازندگی سپاه با همکاری کمیته امداد امام (ره) اصلاندوز اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی در روستاها،قشلاقات و سطح شهر اصلاندوز از طریق حوزه های بسیج و همچنین پایگاههای کمیته امداد کرده است.

وی افزود:در این زمینه در چند روز اخیر تا به امروز تعداد 102 تخته تشک،20 تخته روفرشی،407 تخته لحاف،321 تخته بالش،308 تخته پتو،دو وانت نیسان انواع لباس،کفش،خوراکی،دارویی و آب معدنی و تعداد 15 تخته فرش از مردم شهرستان جمع آوری شد.

فرمانده سپاه اصلاندوز با تاکید بر تداوم جمع آوری کمکهای مردمی گفت:سیل کمکها همچنان ادامه دارد و بدین منظور پایگاهها و حوزه های بسیج و نیز کمیته امداد شبانه روزی در حال جمع آوری کمکهای مردمی هستند.

حسین زاده در پایان از حس نوعدوستانه مردم شریف و عشایر سلحشور و غیرتمند اصلاندوز مغان در کمک به مردم زلزله زده شمال غرب کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ارس تبار،نخستین محموله کمکهای مردمی اصلاندوز امروز با حضور فرمانده ناحیه عشایری و رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) اصلاندوز به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.