تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-29 16:42
کد مطلب: 73026
در نخستین روز از هفته بسیج همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی از سوی بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،سرهنگ "حسین حسین زاده" فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز امروز در این همایش ضمن تبریک هفته بسیچ  و با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب به بحث اقتصاد مقاومتی در نامگذاری شعار سالهای اخیر و امسال گفت:اقتصاد مقاومتی یعنی عدم وابستگی به خارج و حمایت از تولیدات داخلی است که بدین طریق می توانیم جواب تهدیدات و جنگ اقتصادی دشمنان را بدهیم.

وی با اشاره به چگونگی تشکیل بسیج و ورود این نیروی عظیم انقلاب در عرصه های مختلف بخصوص اقتصاد مقاومتی گفت:امروز باید در بحث اقتصادی بسیار تلاش کنیم چرا که اقتصاد آنقدر اهمیت دارد که رهبری در نامگذاری شعار سال به آن تاکید کرده اند.

فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز با بیان اینکه ما باید بدور از شعار بفکر عمل به تحقق اقتصاد مقاومتی باشیم افزود:امروز دشمن با جنگ اقتصادی می خواهد در روند پیشرفت کشورمان خللی ایجاد کند، لذا لازمه خنثی سازی نقشه های دشمنان،آگاهی و بصیرت ملت ایران و پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر عمل به اقتصاد مقاومتی است.

حسین زاده اظهار کرد:اگر آمریکا و ترامپ امروز ملت ایران را تهدید می کند مساله هسته ای و حقوق بشر نیست بلکه به فرموده رهبری استقلال خواهی ملت ایران است.

وی امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه ولایت فقیه و خون شهدا عنوان کرد و گفت:امروز برافراشته شدن پرچم‌ ایران در عراق و سوریه براساس تفکر بسیجی و اسلامی ایران است.

فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز در پایان با اشاره به برنامه های هفته بسیج از برگزاری همایش شکوه ایثار در 5 آذر مصادف با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین خبرداد و بر حضور پرشکوه و منسجم آحاد مختلف مردم،عشایر و بسیجیان در این همایش تاکید کرد.

در پخش پایانی همایش تعدادی از فعالان اقتصاد مقاومتی برگزیده در عرصه های مختلف از طرف بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شدند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.