تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-29 10:33
کد مطلب: 73009
مدیر هنر و ادبیات معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس ( علیه السلام ) استان اردبیل گفت: کتاب فصل پاییز بسیج در اختیار عموم مردم قراردارد و علاقه مندان می توانند باخرید کتاب در مسابقه کتابخوانی شرکت کنند.

سید مهدی سید موسوی مدیر هنر و ادبیات معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس ( علیه السلام ) استان اردبیل در گفت و گو با خبرنگار سبلان‌ما، ضمن معرفی عناوین کتابهای فصل پاییز بسیج اظهار داشت: این کتاب‌ها در سه عنوان " دخیل عشق" رمانی عاشقانه به قلم مریم بصیری ، "آیینه تمام نما"  به نویسندگی آیت ا... حائری شیرازی و "ستون 1452 "با موضوع خاطرات پیاده روی زائرین در اربعین حسینی به نویسندگی کیوان امجدیاندر فصل پاییز در اختیار عموم مردم قراردارد که علاقه مندان می توانند با خرید کتاب در مسابقه بزرگ کتابخوانی هم شرکت کنند.

وی افزود: علاقمندان می توانند برای شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی از کتب فصل پاییز بسیج و  اطلاع از کم و کیف کتاب های معرفی شده به سایت irghalam. Com  مراجعه کنند.

سید موسوی تصریح کرد: حوزه ها و پایگاه های بسیج سراسر استان اردبیل جهت ترویج و تبلیغ کتاب فصل پاییز بسیج می توانند به صورت عمده و با تخفیف ویژه نسبت به خرید کتاب ها از سایت مذکور و یا تماس با شماره های 187551330-021 و 187551331-021 اقدام کنند.

مدیر هنر و ادبیات معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس ( علیه السلام ) استان اردبیل ضمن امیدواری از نحوه فعالیت حوزه ها و پایگاههای بسیج این  استان در خصوص تبلیغ و ترویج کتاب فصل در سطح شهرستانها خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انتظار می‎رود ظرفیت بزرگ بسیج استان اردبیل در خدمت تبلیغ و ترویج کتاب فصل قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.