تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-26 13:51
کد مطلب: 72945
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: هر گونه سنگ اندازی در تایید شهردار مشگین‌شهر تضییع حقوق مردم این شهر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های نماز جمعه 26 آبان ماه گفت: تایید و  معرفی شهردار نباید طولانی شود؛ متاسفانه تایید شهردار مشگین‌شهر دچار بروکراسی اداری شده و فرصت خدمت نیز به سرعت در حال سپری شدن است.

وی افزود: در این راستا هر گونه سنگ اندازی، تضییع حقوق مردم این شهر است لذا مسئولان باید به جای تضعیف در جهت خدمت به مردم این شهرستان تلاش کنند.

امام جمعه مشگین‌شهر در سخنانی دیگر ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج گفت: هفته بسیج نماد زنده نگه داشتن روحیه بسیجی است به طوری که مقام معظم رهبری فرموده‌اند هر زمان کشور نیاز داشته است بسیج با تفکر، روحیه و فرهنگ بسیجی وارد میدان شده است.

وی افزود: فرهنگ بسیج در معنویت، شجاعت، غیرت دینی، آزادی و ایستادگی در مقابل ظلم و ستم خلاصه شده است و یکی از مدافعین ناب ارزش‌های انقلاب اسلامی است لذا امروز بسیج باید با بصیرت و دشمن شناسی فرهنگ بسیجی را در جامعه ترویج دهد.

حجت الاسلام باوقار با اشاره به زلزله اخیر در کرمانشاه ضمن همدردی با حادثه دیدگان از کلیه نهادها و مجموعه‌هایی که در جهت کمک به مردم حادثه دیده حاضر شدند قدردانی کرد گفت: از عموم مردم انتظار می‌رود همچنان در جهت کمک به زلزله زدگان پیش قدم شده و نیازهای ضروری آنان را در حد توان تامین کنند.

وی تاکید کرد: قطعی آب و برق و گاز عمده مشکل مردم حادثه دیده کرمانشاه است که امید است مسئولان امر هر چه زودتر این مشکل را رفع کنند.

حجت الاسلام باوقار تصریح کرد: متاسفانه در جریان این حادثه برخی افراد سودجو پیدا شده و از رسیدن کمک‌های مردمی به دست حادثه دیدگان جلوگیری می‌کنند لذا مراجع قضایی و انتظامی باید در این راستا هوشیار باشند.

امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره به فضای تخریب و شبهه افکنی در فضای مجازی بعد از حادثه زلزله در کرمانشاه گفت:لازم است همه افراد و ارگان‌ها، به جای تخریب، در جهت کمک به مردم این منطقه تلاش کرده و در آنان روحیه و امیدواری ایجاد کنند.

وی با اشاره به توطئه‌های جدید غربی و عربی گفت: خوشبختانه استکبار جهانی در کشور سوریه و اقلیم کردستان عراق ناکام ماند و در تجزیه کشورهای عربی با شکست مواجه شدند؛ امروز توطئه دیگری را شروع کرده‌اند که منجر به استعفای اجباری نخست وزیر لبنان شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.