تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-24 09:52
کد مطلب: 72870
یادداشت؛
"کرمانشاه_مِن "
درد تو درد من است، زبان توان گفتن از این همه درد ندارد و دل هر ایرانی مالامال اندوه و غم است ، "کرمانشاه_من " آرام باش و آرام گیر که تو تمام منی و من عمق وجودم برای تو می‌تپد تو پاره تن ایران عزیزی، هموطنم دردت کم ،صبرت بسیار و امیدت روشن.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از بانوی کوثر، تراژدی غمناکی بود که بر تنت نشست و چهر ه ی زیبای تورا در هم‌ پیچید ، چه بی رحمانه عاشقانه هایمان را وایران نمود  و بغضهایمان را شکست ، هیچ قلمی برای توصیف عمق این درد نیست و اندیشه ها عاجزند از توصیف  درد و  چقدر بی مهر شد این مسکن مهر .

 

چشم‌هایمان همه اشک‌بار شد از این محنت، محنتی که بی صدا آمد و هولناک صدا کرد، کرمانشا ه من تن نحیف تو را زخم زد و ترک برداشت عمق وجودت و دل عزیرانت را اندوهگین ساخت، کرمانشاه_من ایران در غم تو غرق ماتم است  و بغض هایش در گلو شکسته است و بچشمانش اشک بار است.

 

درد تو درد بزرگیست ، درد  تو درد ایران است، شرم بر این زمین که بی صدا لرزید و تورا زخم زد، غم عمیق رهبر از این زخم نشان از بزرگی درد تو  داشت، خداوند سکینه و صبر را بر دل هایتان  مهمان کند .

 

شرم بر این زمین که عمق وجود ت را به لرزه در آورد، دیار یلان سرزمین آزمایش الهی شد و چه زیبا صبوری کردید بر این درد .

 

درد تو درد من است، زبان توان گفتن از این همه درد ندارد و دل هر ایرانی  مالا مال اندوه و غم است، "کرمانشاه_من " آرام باش و آرام گیر که تو تمام منی و من عمق وجودم برای تومی تپد تو پاره تن ایران عزیزی،  هموطنم دردت کم ،صبرت بسیار و امیدت روشن.

 

محمد پورپناهی مدرس دانشگاه ، پژوهشگر و نویسنده

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.