تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-23 16:50
کد مطلب: 72851
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد خبرداد؛
امدادرساني اکیپ درماني پارس آباد مغان به بیش از 120 مصدوم زلزله کرمانشاه
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: اکیپ اعزامی فوریت پزشکی و درماني پارس آباد به مناطق زلزله زده کرمانشاه به بیش از 120 مصدوم این حادثه امدادرسانی کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، جعفر بشیری امروز در گفتگو با خبرنگار آران مغان اظهار كرد: به دنبال وقوع حادثه ناگوار زلزله یکشنبه شب در غرب کشور و کشته و مصدوم شدن جمعی از هموطنان در استان کرمانشاه، اکیپ فوریت های پزشکی ۱۱۵ پارس آباد از همان ساعات اولیه امدادرسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور در شهرستان سرپل ذهاب اعزام شد.

وي افزود: اکیپ فوریت پزشکی پارس آباد پس از حدود ۲۰ روز خدمات رسانی به زائرین اربعین در مرز مهران در حال آماده شدن جهت سفر به عتبات عالیات و بازگشت به پارس آباد مغان بودند كه در پي وقوع اين حادثه تلخ، اين اكيپ پس از هماهنگی های لازم به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان پارس آباد، همچنين از اعزام یک دستگاه آمبولانس اورژانس با تجهیزات امدادی و ۳ تکنسین مجرب فوریتهای پزشکی اورژانس ۱۱۵ اين شهرستان به كرمانشاه و استقرار در شهر سر پل ذهاب خبر داد و گفت:  تکنسین های اورژانس پارس آباد در کنار سایر امدادگران از صبح روز دوشنبه در سرپل ذهاب حضور تاثیرگذار و فعال داشته و در حال امدادرسانی به زلزله زدگان هستند.

بشيري افزود: این اکیپ تا كنون بیش از ۱۲۰ مصدوم را با کمک اورژانس هوایی و بیمارستان صحرایی به مراکز درمانی منتقل کرده اند و بیش از ۵۰ مصدوم را نيز در محل حادثه، تحت اقدامات درمانی سرپایی و حمایت روانی قرار داده اند.

وي تصريح كرد: واحد بحران شبکه بهداشت شهرستان پارس آباد از همان ساعات اولیه در آماده باش کامل می باشد تا در صورت نیاز و اعلام آمادگی رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) و همکاران درمانی و فوریت پزشکی ۱۱۵ پارس آباد به مناطق زلزله زده اعزام شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.