تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-23 16:28
کد مطلب: 72849
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل برگزاری نمایشگاه کتاب در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را اثرگذار ارزیابی کرد و گفت: والدین با اهرم کتاب کودکان را تشویق کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، مهران اوچی اردبیلی امروز در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اردبیل، گفت: امسال سطح نمایشگاه و کتب عرضه شده بالاست و حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در نمایشگاه سبب انس بیشتر آنان با کتاب و گامي برای مطالعه بیشتر شده است.

وی کتاب را میراثی سودمند و با ارزش و مايه آرامش روحي انسان دانست و افزود: هر فرد باید با کتاب زندگی کند و مطالعه و کتابخوانی به عنوان یک نیاز و احساس دایمی روزانه در میان عموم مطرح باشد تا افراد جامعه به  مطالعه كردن ترغیب شوند و بدين شكل فرهنگ کتابخوانی رواج یابد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با بیان اینکه کتاب يکي از راه ‏هاي کسب دانايي و توانايي است،خاطرنشان كرد: کتاب و کتابخانه، مجموعه ارزشمندي را شکل مي‏ دهد که مي ‏تواند در راه شکوفايي و بالندگي افراد و جوامع نقش سازنده‏اي ايفا کند.

اوچی اردبیلی به حضور انتشارات جهاددانشگاهی در یازدهمین نمایشگاه کتاب اردبیل اشاره و تصریح کرد: در غرفه این انتشارات بیش از 60 عنوان کتاب با 30 درصد تخفیف به علاقه مندان عرضه شده است.  

وی كتاب را اهرمي براي تشويق و تقويت حس كتاب‌خواني در كودكان از سوي والدین  دانست و گفت: والدين  کتاب را به عنوان هديه‏اي معنوي در لابه‏لاي ديگر هدايا فراموش نكنند و با اين عمل گامی بسيار مهم در اعتلاي فرهنگ کتاب‏خواني فرزندان شان بردارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.