تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-23 13:13
کد مطلب: 72842
مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل از اعزام تیمی به کرمانشاه در راستای عرصه‌یابی برای گروه های جهادی و هماهنگی با سایر استان ها در خصوص نحوه کمک رسانی گروه‌های جهادی به مناطق زلزله زده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) در راستای عرصه‌یابی برای گروه های جهادی و شرکت در جلسه مسئولین استانی، امروز تیمی به استان کرمانشاه اعزام‌ کرد تا با حضور در منطقه و هماهنگی با سایر استانها بتواند با اعزام گروه های جهادی و کمک های مردمی نقش خویش را در حمایت از مردم زلزله زده آن منطقه ایفا کند.

علی پیرجاهد مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، از عموم مردم و بسیجیان سلحشور خطه شهیدپرور اردبیل خواست تا در تهیه  و رساندن اقلام اوليه مورد نياز به زلزله زدگان کرمانشاه سهیم شوند.

وی تصریح کرد: مردم استان اردبیل می‌توانند اقلام موردنیاز زلزله‌زدگان کرمانشاه را در محلات به محل پایگاه مساجد و یا به حوزه ها و ناحیه‌های مقاومت بسیج شهری خود تحویل دهند.

مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل اقلام مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه را پتو سالم و تمیز، کنسرو و خشکبار، لوازم بهداشتی (شامپو_صابون و ....)، آب معدنی (بسیار مهم)، لباس گرم(سالم و تمیز باشد)، دارو های ضروری (مسکن_چرک خشک کن)، شیرخشک، پوشک بچه، دستمال کاغذی اعلام کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.