تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-23 12:28
کد مطلب: 72839
فرمانده سپاه خلخال در جلسه شورای اداری هفته بسیج از اجرای 100عنوان برنامه فرهنگی در شهرستان خلخال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو، صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان خلخال با محوریت هفته بسیج تشکیل و سرهنگ دوم جهانبخش عطایی از اجرای بیش از 100 عنوان برنامه فرهنگی در این هفته خبر داد.

عطایی گفت: مشارکت حداکثری ادارات شهرستان خلخال مد نظر است و از 29 آبان تا 5 آذر برنامه های متنوع فرهنگی با حضور اقشار مختلف مردم در مناطق شهری و روستایی برگزار خواهد شد.

عطایی شاخص ترین برنامه ها را دیدار با خانواده معظم شهدا و بسیجیان و برگزاری برنامه های یادواره شهدا و آبروی کوچه ها و افتخار محله ها عنوان کرد وافزود: یکی از برنامه های محوری در هفته بسیج در روز 5 آذر همزمان با تشکیل بسیج تجمع عظیم بسیجیان است.

فرمانده سپاه خلخال ضمن تشریح کلیه برنامه های هفته بسیج د رجمع شورای اداری شهرستان خلخال بر لزوم تحقق عملی اهداف بسیج در جامعه تاکید کرد و گفت: بسیج مردمی به همت امام راحل شکل گرفت و این بسیج مردمی در کنار سایرقوا امروز بهترین امنیت را در کشور فراهم ساخته و با نگاه به 17 کشور منطقه می توان آرامش واقعی در داخل مرزهای کشور به عینه حس کرد.

فرمانده سپاه خلخال یکی از توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی را سلب امید از مردم دانست و گفت: این مردم بسیجی وار در صحنه دفاع حضور خواهد یافت.

فرمانده سپاه خلخال در پیامی ضمن تسلیت مردم ولایتمدار و بسیجیان شهرستان خلخال  به بازماندگان زلزله استان کرمانشاه برای درگذشتگان علو درجات را از درگاه احدیت خواستار شد.

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.