تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-23 10:41
کد مطلب: 72835
تشکلهای دانشجویی اردبیل
تشکل های دانشجویی دانشگاه های اردبیل با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت با بازماندگان زلزله شمالغرب کشور ابراز همدردی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ابصارخبر، تشکل های دانشجویی دانشگاههای اردبیل به همراه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و بسیج دانشجویی با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت با بازماندگان زلزله شمالغرب کشور ابراز همدردی کردند.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در پیام تسلیت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان آمده است: جان باختن جانکاه تنی چند از هموطنان عزیز و ارجمندمان در حادثه زلزله اخیر، روح و روان مردم عزیز کشور و علی الخصوص کرمانشاهیان عزیز را که صاحب عزای این مصیبت اند، جریحه دار نموده و به درد آورده است.

این پیام می افزاید:نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی این مصیبت تلخ را به بازماندگان این حادثه تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای بازماندگان این رویداد غم انگیز صبر و بردباری مسئلت می نماید.

بسیج دانشجویی استان

بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل نیز ضمن عرض تسلیت به بازماندگان زلزله سهمگین شماغرب کشور اعلام داشت:بار دیگر شاهد خشم طبیعت و وقوع زلزله ی هولناک در کشورمان بودیم که در نتیجه ی آن تعداد زیادی از هم میهنانمان جان خود را از دست داده و تعداد کثیری نیز مجروح شدند. مسلما این گونه حوادث بارها تکرار خواهد شد و مسئولین محترم باید فکر اساسی و زیر بنایی برای ترمیم و تقویت بافت های فرسوده بویژه در روستاها و مناطق محروم نمایند تا آمار تلفات و کشته ها به حداقل ممکن برسد.

بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و آرزوی شفای عاجل برای آسیب دیدگان و همدردی با بازماندگان از درگاه الهی علوِّ درجات برای جان باختگان کرده و آمادگی کامل خود را بای هرگونه یاری رساندن به هموطنان زلزله زده اعلام می دارد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق

در پیام تسلیت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق نیزآمده است: با غم و اندوه فراوان خبر در گذشت تعدادی از هموطنانمان را بر اثر زلزله شب گذشته شنیده ایم که بنده این ضایعه بزرگ را به ملت ایران و به ویژه مردم عزیز کرمانشاه تسلیت عرض می کنم و از دولت و تمامی نهادهای مربوطه خواهشمندیم که تمام توان خودشان را برای امداد رسانی به مردم زلزله زده و اوارگان به کار گیرند.

انجمن اسلامی دانشجویان

انجمن اسلامی دانشجویان سراسر کشور نیز ضمن اعلام همدردی با بازماندگان زلزله با صدور پیامی اعلام داشت:

خبر درگذشت تعدادی از هموطنانمان در حادثه غم‌انگیز زمین لرزه غرب کشور موجب تاسف و اندوه فراوان گشت. اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل ضمن عرض تسلیت به خانواده جان‌باختگان و آسیب دیدگان چند نکته را یادآور می شود.

در این شرایط همه مسئولین کشوری و لشکری و دستگاه های اجرایی و انتظامی کشور موظف اند همه امکانات خود را با نظم و مدیریت صحیح برای نجات زیرآوار ماندگان و آسیب دیدگان، گسیل کرده و همچنین تلاش خود را برای امنیت مناطق زلزله زده به کار گیرند.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور نیز با اعلام آمادگی خود برای کمک به زلزله زدگان از مردم کل کشور در خواست می کند با توجه به نیازهای درخواست شده از طرف مسئولین ذی ربط، کمک های خود را به از طریق نیروهای امدادی به آسیب دیدگان زلزله برسانند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.