تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-22 17:06
کد مطلب: 72815
	صداقت و تعامل با مردم و مسئولان شرط موفقیت شهردار است
مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: شرط موفقیت شهردار جدید شهرستان گرمی صداقت و تعامل با مردم و مسئولان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سیفار ، موسی کنعانپور، مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل درآئین معارفه شهردار جدید شهرستان گرمی که بعد از ظهر با حضور جمعی از مسئولان محلی و استانی برگزار شد، گفت: در هر شهری مهمترین مسئولیت بر عهده شهرداری آن شهر است؛ شهرداری وظیفه گسترده ای دارد و همه از شهرداری انتظار دارند تا در تمام عرصه ها و به اقشار مختلف خدمات رسانی کند.

وی افزود: شهرداری ها به دلیل اینکه بر خلاف سایر دستگاه های کشور از بودجه دولتی اعتبار نمی گیرند کارشان مضاعف است.

کنعانپور با بیان اینکه شهرداری باید همه اعتبارات مورد نیاز را خودش تأمین کند گفت: این یکی از مهمترین کارهای شهرداران است؛ شهرداران باید از مردم پول بگیرند و به طور طبیعی این کار رضایت نمی آورد و در مقابل پاسخگو هستند.

مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت:  صداقت و تعامل با مردم و مسئولان شرط موفقیت شهردار است.

وی با بیان اینکه تمامی موفقیت ها و دستاوردهای شهرداری مرهون زحمات کارکنان سختکوش آن است، اظهار کرد: همه نیروهای شهرداری باید همیار شهردار باشند و پیشنهادات خود را با شهرداری در میان بگذارند تا موفقیت در سایه وحدت و همدلی و احساس مسئولیت حاصل شود.

کنعانپور گفت: شهردار به تنهایی قرار نیست معجزه بکند بلکه داشتن نظم و برنامه، استفاده از نیروهای کارآمد و بکارگیری از توان کل مجموعه شهرداری، کسب اعتماد و رضایت شهروندان و همچنین جذب سرمایه گذار از مهم ترین عوامل موفقیت شهرداری محسوب می شود.

مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل اظهار کرد: اکثر شهرداری ها دچار روزمرگی هستند و شهرداری برای خلاصی از این وضعیت  می تواند یک برنامه چهارساله داشته باشد وهمه فعالیتهای خود را براساس این برنامه تنظیم  کرده و پیش ببرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.