تازه ها

پربیننده ترین

1396-08-11 15:33
کد مطلب: 72486
بیانیه بسیج دانش آموزی شهرستان نمین به مناسبت 13 آبان
بسیج دانش آموزی شهرستان نمین در بیانیه ای به مناسبت 13 آبان ماه اعلام کرد: مردم شهرستان نمین در این روز با شعار «هیهات‌ من الذله»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و نوای «لبیک یا حسین» نشان خواهند داد که برای پاسداری از انقلاب همواره آماده هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، بسیج دانش آموزی شهرستان نمین به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد و خواستار حضور مردم در راهپیمایی این روز شد.

 

در این بیانیه آمده است: " یوم الله 13 آبان ماه نماد استکبار ستیزی ملت ایران و یکی از برگ‌های افتخار آمیز تاریخ انقلاب اسلامی است که شاهد سه حادثه مهم است که بر سینه تاریخ ایران همچون خورشید می درخشد و نشان می‌دهد که هیچ قدرت مادی مجهز و بزرگ هرگز قادر نخواهد بود اراده خود را به ملت مؤمن، انقلابی و عاشورایی ایران اسلامی تحمیل کند.
 

این روز شاهد اتفاقات و حوادث مهمی، چون تبعید پرچمدار مبارزه با استبداد و استکبار حضرت امام خمینی (ره) در سال 1343، شهادت دانش آموزان مظلوم توسط رژیم سفاک پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان در سال 1358 بوده است؛ اهمیت ۱۳ آبان به قدری است که بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) این روز را انقلاب دوم نام نهادند.

 

فریاد رسای «مرگ بر آمریکا» در مراسم عظیم یوم‌الله ۱۳ آبان، مشت محکمی بر دهان گزافه‌گو و هتاک «ترامپ» و پاسخ کوبنده‌ای به سخنرانی سخیف و گستاخانه رئیس‌جمهور تازه ‌کار آمریکا علیه ایران بزرگ خواهد بود، سخنانی که نشان‌دهنده نگرانی آنان از اقتدار و نفوذ جمهوری اسلامی ایران است.

 

بسیج دانش آموزی شهرستان نمین از آحاد مردم آگاه و همیشه در صحنه این شهرستان دعوت می‌کند همراه با ملت شجاع و استکبارستیز ایران اسلامی با حضور انقلابی، حماسی و عاشورایی علیه استکبار جهانی و امریکای جنایتکار، باردیگر فریاد رسای «هیهات منا الذله» حسینی را به گوش وجدانهای آگاه، آزادی‌خواه و حقیقت‌ طلب جهان برسانند و ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های ضداستکباری حضرت امام خمینی(ره)، بافریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و نوای «لبیک یا حسین» به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) لبیک گویند.

بسیج دانش آموزی شهرستان نمین"

 

گفتنی است، راهپیمایی ۱۳ آبان امسال در شهر نمین رأس ساعت 10 و 45 دقیقه صبح روز ‌شنبه از میدان شهدای نمین به سمت بیمارستان امام خمینی(ره) برگزار می شود.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.