تازه ها

پربیننده ترین

1396-07-30 20:47
کد مطلب: 72098
اسحاق رسولی
رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با بیان اینکه در شرایط فعلی فضای آموزش عالی کشور دچار چالش اساسی شده است، گفت: جنس مشکلات دانشگاه آزاد نیز عوض شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ابصارخبر، اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اردبیل ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین در مراسم معارفه خود دور اندیشی در شکل گیری و بالندگی  دانشگاه در سطح بین الملل را متذکرشد و گفت: پریوند، مهرانی، سلیمی و شامل از جمله روسای دانشگاه بودند که از ابتدای تاسیس آن در سال 63 تا کنون هرچه از دستشان برمی آمده در راه اعتلای دانشگاه ازاد اردبیل کوتاهی نکردند  و چه بسا منشا خیر  و برکات در اردبیل نیز بودند.

وی به سالهای حضور خود در دانشگاه آزاد اردبیل اشاره کرد و گفت: من از سال 75 تا کنون با دانشگاه آزاد زندگی کرده ام و تمام اصول و قوانین دانشگاه  آشنا هستم

رسولی با بیان اینکه در شرایط فعلی فضای آموزش عالی کشور دچار چالش اساسی شده است، گفت: جنس مشکلات دانشگاه آزاد نیز عوض شده است.

وی شامل را عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد دانست و گفت: وی همچنان در کنار ما و برای رشد و تعالی دانشگاه  تلاش خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل مدیریت فعلی دانشگاه آزاد را مجموعه با تقوا، توانمند و آبدیده توصیف کرد و گفت: مجموعه فعلی قادر است چالش های موجود و پیش رو را به راحلی حل و فصل کند.

وی به سیاست های جدید دانشگاه آزاد اشاره کردو گفت: تعالی و توسعه دانشگاه آزاد سرلوحه امور ما ایت بطوریکه مجموعه حاضر مصصم است به منویات رهبر معظم انقلاب را در محیط های علمی به نحو مطلوبی ح=جامعه عمل بپوشاند.

رسولی سرمایه دانش و عمل را گنجینه بی پایانی دانست و گفت: با این سرمایه های کلان می توان هر چالشی را از پیش رو برداشته و در مسیر رشد و بالندگی قدم نهاد.

وی به رهنمودهای بزرگان دانشگاه آزاد پرداخت و گفت: راهبردهای گرانقدر هیات امنای دانشگاه آزاد نوید شکوفایی بیش از پیش  این دانشگاه در آینده است.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اردبیل به برنامه های پیش روی خود نیز اشاره کرد و گفت: ترویج شعائر اسلامی، بهره وری و کارآمدی در کنار ارزش افزوده از جمله اولویت برنامه های دانشگاه است تا علاوه بر ارتقای کیفیت فعالیت های علمی و فرهنگی دانشگاه، واحد اردبیل به قطیب علمی در کشور نیز تبدیل شود.

وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با عنایات ویژه ولایتی و رهبر نسبت به اردبیل بتوان شاهد شکوفایی واحد اردبیل در سطح کشور بوده و علاوه بر آن این دانشگاه نقش تعیین کننده ای در توسعه استان ایفا کند.

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.