تازه ها

پربیننده ترین

1396-07-30 20:31
کد مطلب: 72097
علی شامل
رئیس سابق دانشگاه آزاد اردبیل در مراسم تکریم خود با بیان اینکه حواشی، پتانسیل های کاری افراد را خنثی می کند، گفت: در زمان قبول مسئولیت آویز کسی نبودم و حفظ اخلاقیات و شرف جزو اولویت های رفتاری من در طول مسئولیتم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ابصارخبر، علی شامل رئیس سابق دانشگاه آزاد اردبیل در مراسم تکریم خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی گفت:دانشگاه آزاد مدیون افرادی چون رهبر معظم انقلاب و حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی است

وی وجود رهبر معظم انقلاب را باعث اطمینان خار مردم ایران اسلامی دانست و گفت: امروز جوانان این مرز و بوم احساس امید به آینده خود را مدیون رهبری داهیانه رهبر انقلاب هستند.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اردبیل ضمن تبریک به اسحاق رسولی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اردبیل، گفت: انتخاب وی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اردبیل  بهترین گزینه بود.

وی ضمن اشاره به سابقه مدیریتی رسولی اظهار امیدواری کرد:دانشگاه آزاد اردبیل مسیر پیشرفت و ترقی را به سرعت طی کند.

شامل استعفای چندباره خود در دوران میرزاده و رهبر را یادآور شد و گفت: بی اخلاقی ها، تهمت های ناروا باعث استعفای من بود و همه موارد را به خداوند متعال سپردم.

وی به دینداری و اخلاق مداری اشاره کرد و گفت:نماز و مسجد و زیارت  واجب است ولی ملاک دینداری افراد نیست.

این استاد دانشگاه به احادیث ائمه معصومین در خصوص دینداری افراد اشاره کرد و گفت: نماز و روزه ای که از روی عادت باشد مزیت مومن نیست

شامل تهمت و افترا را نکوهید و گفت: راستگویی و امانت از ملاک های دینداری افراد است.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اردبیل ضمن تقدیر  و تشکر  از همکارانی که طی مدت تصدی وی در سمت ریاست دانشگاه وی را همیاری کردند به ارائه گزارش اقدامات خود پرداخت و گفت:درخشان، آرامش را به دانشگاه آزاد خلخال داد و این در حالی بود که دادفر نیز نظم و انظباط را در دانشگاه آزاد مشکین شهر برقرار کرد.

وی به قطب بندی های موجود در شهرستان گرمی اشاره کرد و گفت: نصرتی نیز برای دانشگاه آزاد گرمی سنگ تمام گذاشت.

شامل با بیان اینکه استان اردبیل علاوه بر واحد های موجود دارای 6 مرکز دانشگاهی در شهرستان ها است، قابلیت های مرکز سرعین را یاداور شد و گفت: این مرکز قابلیت تبدیل شدن به واحد را دارد و این ممکن نیست مگر اینکه روسای جدید به این کار مبادرت ورزند.

حاشیه ها باعث شد پتانسیل های کاری من گرفته شود

وی در ادامه سخنان خود به سابقه حضور خود در دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت:من از سال 80 در قسمت اجرایی دانشگاه فعالیت خود را شروع کردم  و تا سال 93 نیز معاونت آموزشی دانشگاه را برعهده داشتم و بعد از سال 93 با عنایت روسای دانشگاه آزاد وقت به سمت ریاست واحد اردبیل انتخاب شدم

شامل حضور 3 ساله خود در راس دانشگاه آزاد اردبیل را یادآور شد و گفت: حاشیه ها باعث شد پتانسیل های کاری من گرفته شود.

وی با بیان اینکه در زمان من دلار گران شد و نرخ حامل های انرژی بالا رفت و پروژه های در دست اجرای دانشگاه اشاره کرد و گفت: با این حال مجتمع فنی مهندسی اردبیل و ساختمان سرعین  تکمیل و تحویل داده  شد.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اردبیل پروژه بیمارستان دانشگاه را یادآور شد و گفت: این پروژه نزدیک به 6 سال طول کشید و جهت راه اندازی آن  و استخدام 250 نفر نیز با دانشگاه علوم چزشکی اردبیل قرارداد همکاری منعقد شد، چونکه عملا با شهریه های دانشجو اداره بیمارستان  و پرداخت حقوق کارکنان میسر نبود.

شامل ادغام واحدهای علوم تحقیقات در دانشگاه آزاد را خاطرنشان کرد و گفت: همه فعالیت های صورت گرفته در دانشگاه آزاد در سایه همکاری های کارکنان دانشگاه بود.

وی راه اندازی میهمان سرای انشگاه آزاد در سرعین را یادآور شد و گفت: اخذ 7 سند برای املاک دانشگاه آزاد و اخذ مجوز برای راه اندازی واحد های فناور و مراکز رشد دانشگاه  نیز از دیگر اقدامات مهم در زمان تصدی مسئولیت من بود.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اردبیل در پایان سخنان خود با بیان اینکه در زمان قبول مسئولیت آویز کسی نبودم، تصریح کرد: حفظ اخلاقیات و شرف جزو اولویت های رفتاری من در طول مسئولیتم بود.

وی برای رسولی در سمت جدید خود آروزی موفقیت کرد و از همکاران دانشگاهی نیز خواست او را در انجام مأموریت هایش یاری کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.