تازه ها

پربیننده ترین

1396-07-29 15:45
کد مطلب: 72067
مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل:
کمبود پزشک متخصص عمده مشکل حوزه درمان پارس آباد
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل، عمده مشکل حوزه درمان پارس آباد را کمبود پزشک متخصص عنوان کرد و از فرماندار و مسئولین شهرستان خواست در راستــــای هــــم افزایی امکانات و ظرفیت های درمانی این منطقه تدابیر و تصمیمـــــات لازم را اتخاذ کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام،دکتر مهدی نیک سیرت مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل در دیدار با امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه تامین اجتماعی در کشور بیش از 42 میلیون نفر بیمه شده دارد و به عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر کشور متولی تامین معیشت و درمان و مستمری بیش از 50 درصد جمعیت کشور است، اظهار داشت: در شهرستان پارس آباد و مناطق همجوار نیز حدود 110هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی بوده و ضرورت توجه، نگهداری، حفظ و استمرار خدمات تامین اجتماعی را بیش از پیش می طلبد.

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل در ادامه این دیدار از امام جمعه شهرستان پارس آباد حجت الاسلام رشادی درخواست کرد: در خطبه های نماز جمعه و جلسات با مسئولین شهرستان؛ بر ضرورت پایداری و حفظ منابع و امکانات سازمان تاکید شود.

 وی گفت: مشکل اساسی بیمارستان ارس کمبود پزشک متخصص بوده بنابراین در این خصوص از فرماندار و مسئولین شهرستان درخواست می شود در راستــــای هــــم افزایی امکانات و ظرفیت های درمانی این منطقه تدابیر و تصمیمـــــات لازم را اتخاذ کنند تا ارائه خدمات درمانی به  بیمه شدگان تامین اجتماعی و سایر مراجعین در سطح مطلوب قرار گیرد.

نیک سیرت ادامه داد: این بیمارستان روزانه بیش از 1500 نفر مراجعه کننده درمانی داشته و لازم هست جهت تامین پزشکان متخصص مورد نیـــــاز، دستگاه های ذیربط و فرمانداری راه کارهایی را ارائه کنند.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه شهرستان پارس آباد نیز با قدردانی از توجه مسئولین حوزه درمان تامین اجتماعی به مسائل و مشکلات شهرستان پارس آباد و زحمات پرسنل و مسئولین بیمارستان ارس و رؤسای قبلی و جدید؛ خدمات دهی این مرکز درمانی را موثر و قابل قبول توصیف کرده و اظهار داشت: در خصوص مسائل مطرح شده و پیگیری آن از طریق مراجع و دستگاه های ذیربط در راستای ارتقاء سطح خدمات و رضایتمندی مردم و هم افزایی امکانات درمانی شهرستان پارس آباد توان خود را بکار خواهد گرفت.

صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن تشکر از توجه مدیر درمان تامین اجتماعی استان به شهرستان پارس آباد و بیمارستان ارس گفت: بیمارستان ارس یکی از بیمارستان های مجهز بوده و وجود این مرکز برای مردم منطقه و بیمه شدگان تامین اجتماعی مفید بوده است.

او گفت: از خدمات درمانی ارس بیمه شدگان و مردم بخش کلیبر استان آذربایجان شرقی نیز بهره مند می شوند.

صمدی تاکید کرد: با آسیب شناسی های لازم باید موانع جذب و ماندگاری پزشکان متخصص در پارس آباد مرتفع شده و برای تامین پزشکان متخصص شهرستان پارس آباد و بیمارستان ارس اقدامات لازم باید انجام شود.

 غفور شاهی زارع سرپرست جدید بیمارستان ارس شهرستان پارس آباد شد

در این مـــــراسم دکتر دیندار اسکویی با ارائه گزارشی، عملکرد چهارساله دوران تصدی خود به عنوان رئیس بیمارستان ارس را تشریح کرد.

در پایان با قرائت حکم انتصاب، دکتر غفور شاهی زارع به عنوان سرپرست بیمارستان ارس معرفی و با اهداء  لوح از زحمات دکتر دیندار قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.