تازه ها

پربیننده ترین

1396-07-27 10:08
کد مطلب: 72013
بلاتکلیفی مرکز قرانی جعفرآباد پس از گذشت ۴سال از کلنگ زنی+عکس
ساخت مرکز قرانی جعفرآباد پس از گذشت ۴ سال از کلنگ زنی همچنان در بلاتکلیفی بوده و هیچ گامی در راستای آغاز آن صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از صبح مغان، تصویر زیر مربوط به مراسم کلنگ زنی ساختمان جامعه القران جعفرآباد در سال ۹۳ میباشد که با حضور مسئولین کشوری و شهرستانی برگزار شد و پیرو آن از ادارات دوازده گانه بصورت کتبی جهت احداث ساختمان جامعه القران بلامانع دریافت شده است.

 اما علی رغم گذشت 4 سال از مراسم کلنگ زنی در سایه بی توجهی و کم لطفی مجوز ساخت صادر نمیگردد، این در حالی است که در این بخش، ساختمان مرکز قرانی وجود ندارد.

با توجه به اینکه شهرستان های مرزی به جهت تیر رس بودن در مقابل آماج حملات فرهنگ های غربی و بیگانه نقش مهمی دارد لذا لازم است فعالیت های قرانی و فرهنگی همچنانکه در پیوست های فرهنگی دستگاه ها به آن تاکید شده است دردستور کار جدی مسئولان باشد زیرا که با امور ایضایی نمی شود در مقابل جنگ روانی و نرم دشمنان ایستادگی کرد.

اهمیت فعالیت های قرانی و مذهبی در روزگاری که در آن قرار گرفته ایم بسیار بیشتر از زمانهای پیش بوده و توجه به این امر تلاش همه دستگاه های مربوطه را می طلبد.

 

 
بلاتکلیفی مرکز قرانی جعفرآباد پس از گذشت ۴سال از کلنگ زنی+عکس

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.