تازه ها

پربیننده ترین

1396-07-03 17:09
کد مطلب: 71329
با حضور فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد غسالخانه آرامستان محمد كندي از توابع بخش اسلام آباد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوري عصر امروز در مراسم افتتاح غسالخانه روستای محمد كندي اظهار داشت: رفع محرومیت‌های روستایی از ضروریاتی است که بسیج سازندگی با جدیت به آن توجه دارد.

وی تصریح کرد: احداث غسالخانه متناسب با استانداردهای بهداشتی در روستای محمد كندي از نیازهای این روستا است که با تلاش بسیج سازندگي شاهد تحقق آن هستیم.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد افزود: عملیات اجرایی پروژه احداث غسالخانه روستای محمد كندي از پروژه های محرومیت زدایی سال 96 می باشد که با اعتباری بالغ بر 25 میلیون تومان افتتاح شد.

نوري در ادامه اضافه کرد: این پروژه با زیر بنای 55 متر مربع با مشاركت قرارگاه محروميت زدايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، اهالي روستا، خيرين و با اجراي بسيج سازندگي سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبيل افتتاح شده است.

وی در ادامه به اهداف پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه پارس آباد اشاره کرد و گفت: تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در این حوزه از اهداف برگزاری این برنامه‌ها است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد، محرومیت زدایی از نقاط محروم و فاقد امکانات شهرستان را از دیگر اهداف بسیج سازندگی اعلام کرد.

این پروژه محرومیت زدایی با حضور دهیار و شورای اسلامی روستای محمد كندي و جمعي از پرسنل  ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد افتتاح شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.