تازه ها

پربیننده ترین

1396-07-03 10:50
کد مطلب: 71305
رسانه های تبریز با انعکاس خبر انتصاب خدا بخش به استانداری آذربایجان شرقی، از وی به عنوان بدل جبارزاده، استاندار سابق یاد کردند که با وعده اشتغال به این استان آمده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،با تصویب هیئت دولت مجید خدابخش، استاندار اردبیل، جایگزین جبارزاده در آذربایجان‌‌شرقی شد.

این انتخاب در رسانه‌های تبریز واکنش های مختلفی را به همراه داشت.

آناج، از رسانه های معتبر استان آذربایجان شرقی این تیتر را برای خبر انتصاب خدابخش اختصاص داد" حضور بدل جبارزاده در کاخ استانداری با رد گزینه‌های اصلاح طلبان".

این رسانه به پایان انتظارها برای انتخاب استاندار آذربایجان شرقی اشاره کرده و  بخشی از سوابق کاری خدابخش را به رشته تحریر در آورده است.

البته آناج گفتگویی نیز با خدابخش ترتیب داده و تیترهای با کسی برخورد چکشی نخواهم داشت/ تیم مدیریتی‌ام را با تکیه بر اصل شایسته سالاری و پاکدستی انتخاب می کنم/ به نصف روستاهای استان سفر کرده‌ام و خود را بومی می‌دانم" را برای این خبر انتخاب کرده است.

سایت ائل پرس نیز مجید خدابخش را یک اصلاح طلب معتدل معرفی کرد.

خبرگزاری فارس_تبریز با تیتر " خدابخش کیست؟" به استقبال استاندار جدید آذربایجان شرقی رفته است.

در این رسانه اشاره شده که خدابخش در دوران دانشجویی در پای درس اخلاق آیت الله دستغیب حاضر می شده است.

البته فارس گفتگویی نیز با استاندار خدابخش ترتیب داده که طی این مصاحبه خدابخش اظهار کرده که توسعه همه جانبه با محوریت توسعه اشتغال‌زایی برنامه اصلی برای استان آذربایجان‌شرقی است.

اما خبرگزاری مهر_تبریز با انتشار خبر انتصاب خدابخش به عنوان استاندار آذربایجان شرقی تنها به یک مصاحبه با سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اکتفا کرده است.

سعیدی اظهار کرده؛ «خدابخش» پیش از این نشان داده بود فردی کاری است.

خبرگزاری تسنیم_تبریز نیز با اشاره به سوابق کاری استاندار جدید گفتگویی با خدابخش انجام داده و تیتر "اشتغال اولویت نخست من است؛ از سه شبه کارم را در تبریز آغاز می کنم" را برای خبر خود انتخاب کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سایت خبری ائل پرس هم با خدابخش مصاحبه کرده http://elpress.ir/news/59229
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.