تازه ها

پربیننده ترین

1396-07-02 15:12
کد مطلب: 71284
یکی از مصدومان حادثه رانندگی گردنه حیران به اردبیل منتقل شد/ حال عمومی 5 نفر دیگر مساعد هست
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) نمین، گفت: از 32 مصدوم واژگونی اتوبوس گردشگران اصفهانی در جاده حیران اردبیل، 6 نفر به بیمارستان امام خمینی(ره) نمین منتقل شدند که حال عمومی این مصدومان مساعد است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، صبح امروز اتوبوس حامل 37 گردشگر اصفهانی در محدوده گردنه حیران بعد از تونل به طرف آستارا واژگون شد که خبر این تصادف ساعت  9:53 به اورژانس اعلام شد.

 

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) نمین در رابطه با مصدومان این حادثه اظهار کرد: تعداد مصدومان این حادثه 32 نفر بودند که از آن تعداد 6 نفرشان به بیمارستان امام خمینی(ره) نمین منتقل شدند و بقیه مصدومان به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شدند.

 

روح الله مراد پور درباره حال عمومی این مصدومان گفت: از 6 نفری که به بیمارستان نمین منتقل شده بودند فقط یکی از مصدومان را به دلیل شدت ضربه ای که به شکم شخص وارد شده بود مجبور شدیم برای مداوای بیشتر به اردبیل اعزام کنیم و 5 نفر دیگر بعد از اقدامات اولیه، ارائه خدمات و ویزیت نهایتا بهبود یافتند.

 

خوشبختانه گزارشی از جان باختن کسی در جریان این سانحه دریافت نشده است.

 

اتوبوس حامل گردشگران اصفهانی از مبدا سرعین به اصفهان در حال بازگشت بود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

گردنه حیران اردبیل بسیارزیباودرعین حال دارای پیچهاوشیبهای خطرناکی است مسافران محترم مخصوصا"کسانی که برای اولین باربه اردبیل آن هم ازاین مسیرسفرمیکنندیابه شهرخودبرمیگردند بایدخیلی مواظب باشند.
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.