تازه ها

1396-06-23 10:16
کد مطلب: 70948
شورای پنجم؛ محور توسعه، پیشرفت و برون رفت از معضلات و مشکلات شهر نمین باشد
روز ۲۹ اردیبهشت ماه بود که مردم شهر نمین با حضور پرشور خود پای صندوق های اخذ رای انتخاب خود را انجام دادند و پنج عضو شورای اسلامی شهر نمین را مشخص کردند؛ انتخاب آن روز مردم بوی تغییر و تحول میداد ، انتخابی که این نوید را میداد تا شاهد پیشرفت و توسعه شهرمان باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، روز ۲۹ اردیبهشت ماه بود که مردم شهر نمین با حضور پرشور خود پای صندوق های اخذ رای انتخاب خود را انجام دادند و پنج عضو شورای اسلامی شهر نمین را مشخص کردند ؛ انتخاب آن روز مردم بوی تغییر و تحول میداد ، انتخابی که این نوید را میداد تا شاهد پیشرفت و توسعه شهرمان باشیم .
 
اینک با مستقرشدن شورای پنجم انتظار میرود اعضای محترم شورای شهر  با توجه به معضلات و مشکلاتی که گریبانگیر مردم می باشد اقدامات لازم را مبذول دارند ، شهر نمین با توجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی خود شایسته بهترین خدمات چه از نظر شهرسازی و چه از نظر عمرانی و چه از نظر اقتصادی می باشد که لازم است اعضای محترم شورای شهر تمام همت خود را به کارگیرند تا با بکارگیری بهترین تصمیمات و اقدام و عمل ها نمین را نه یک شبه ! بلکه گام به گام به شرایط مطلوب برسانند .
 
فراموش نکنیم شورای اسلامی شهر ظرفیت بلقوه ای است برای پویایی و عمران و آبادانی شهر و اگر اعضای محترم بتوانند در این پارلمان محلی در راه مردم و برای مردم قدم بردارند بلاشک یاد و نامشان در حافظه تاریخی مردم نمین ثبت و ضبط خواهد شد  (مرحوم اقبالی - شفق نیا و ... )
 
۴ سال فرصت مناسبی است تا شما عزیزان با استفاده از خرد جمعی و متحدانه در چارچوب قانون برای عمران و آبادانی هرچه بیشتر این شهر بکوشید تا نمین مظلوم و محروم را از گزند خیانت ها و بی مهری ها مصون بدارید و هم موجب پیشرفت ، توسعه و برون رفت از مشکلات بشوید انشالله .
✍️ به قلم : حمید حمیدی کیا - فعال سیاسی و فرهنگی - دانشجوی حقوق

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.