تازه ها

1396-06-22 22:38
کد مطلب: 70939
معاون برنامه ریزی ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش:
استفاده آموزش و پرورش از ظرفیت حوزه علمیه ضروری است
معاون پژوهشی و برنامه ریزی ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش گفت:استفاده آموزش و پرورش از ظرفیت حوزه علمیه امری لازم و ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،عصر امروز جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز با حوزه علمیه با حضور نماینده وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

قدرت مهرآوران رئیس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از زحمات همکاران بر همکاری بین حوزه علمیه و آموزش و پرورش و آمادگی برای ادامه همکاری های فی مابین تاکید کرد.

علیرضا رحیمی معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکاری حوزه های علمیه و وزارت آموزش و پرورش، بعد از تشریح برنامه های مختلف تعامل بین آموزش و پرورش و حوزه علمیه به آشناسازی دانش آموزان با مدارس حوزوی استان و برنامه ریزی برای سازماندهی روحانیون در مدارس و اجرای برنامه های مرتبط با مناطق محروم در مدارس تاکید کرد.

وی افزود:آموزش و پرورش در حال حاضر ظرفیت های بی شمار و نابی دارد که حوزه علمیه می تواند از آن در جهت تحقق اهداف دینی، شناسایی و جذب استعدادها استفاده کند.

معاون پژوهشی و برنامه ریزی ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش خاطر نشان کرد:استفاده آموزش و پرورش از ظرفیت حوزه علمیه امری لازم و ضروری است که باید به طور جدی توسط هر دو نهاد پیگیری و دنبال شود.

در این جلسه سیدهاشمی رئیس اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل،معاونان آموزش و پرورش و نماینده دفتر امام جمعه اصلاندوز نیز حضور داشتند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.