تازه ها

1396-06-22 20:50
کد مطلب: 70937
نماینده مردم اردبیل گفت: اجرای طرح بازآفرینی شهری در سکونتگاه های غیررسمی اردبیل نیازمند اعتبار ملی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،صدیف بدری عصر امروز در بازدید از پروژه زیربنایی و روبنایی حوزه بازآفرینی پایدار شهری که با حضور آخوندی انجام شد، اظهار داشت: تاکنون برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در چهار سکونتگاه غیررسمی اردبیل 23 میلیارد ریال اختصاص یافته که ادامه این پروژه نیازمند اختصاص اعتبار ملی است.

نماینده مردم اردبیل تصریح کرد: انتظار این است که وزارت راه و شهرسازی در اختصاص اعتبار ملی به اجرای طرح بازآفرینی شهری در سکونتگاههای غیررسمی استان اردبیل اهتمام و توجه ویژه‌ای بکند.

به گفته بدری طرح بازآفرینی در سکونتگاه های گلمغان، ایران آباد، جین کندی و اسلام آباد اردبیل اجرا می شود که آسفالت معابر، کانال کشی و اجرای کاربری عمومی در دستور کار است.

 عباس آخوندی وزیر کشور نیز در دیدار چهره به چهره با مردم در محله های حاشیه ای و کم برخوردار اردبیل،با تاکید بر تسریع عملیات اجرایی بازآفرینی شهری نسبت به فراهم کردن زیرساخت‌های این منطقه قول مساعد داد.

آخوندی امروز از پنج پروژه زیربنایی و روبنایی حوزه بازآفرینی شهری استان اردبیل بازدید کرد که براساس اعلام روابط عمومی استانداری اردبیل  برای این پروژه ها 32 میلیارد ریال اعتباراختصاص یافته و  شامل ساماندهی مسیل ها، آسفالت معابر، بهسازی و جدول گذاری محله های گلمغان و ایران آباد است.  

انتهای پیام /

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.