تازه ها

1396-06-22 17:54
کد مطلب: 70929
با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور؛
"محمدکاظمی"بازرس کل استان اردبیل شد
با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور، محمد کاظمی به عنوان رئیس جدید سازمان بازرسی استان اردبیل معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما مراسم تودیع و معارفه بازرس جدید کل استان اردبیل امروز با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور،در  ساختمان مرکزی دادگستری کل این استان برگزار شد.

در این مراسم محمد کاظمی به عنوان رئیس جدید سازمان بازرسی استان اردبیل معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان اردبیل، در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمد علی قاصدی رئیس کل دادگستری استان اردبیل، با قدردانی از زحمات ارزشمند رضایی مدیر کل سابق بازرسی این استان، وضعیت استان اردبیل از حیث هماهنگی تشکیلات قضایی با همدیگر به ویژه سازمان بازرسی با دادگستری استان را در خدمت رسانی بهتر به مردم مطلوب ارزیابی کرد.

 سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز ضمن قدردانی از حجت الاسلام والمسلمین قاصدی رئیس عالی تشکیلات قضایی در ایجاد هماهنگی و همکاری مطلوب در بین تشکیلات و مجموعه های قضایی استان ، وضعیت استان اردبیل را از حیث تشکیل پروندهای تخلفاتی در حداقل دانست و افزود : این آمار رقم مطلوبی است  و نشان دهنده این است که میزان تخلفات در استان بسیار کم است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین وظایف سازمان بازرسی استان نظارت برحسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین است لذا بیشترین اولویت در نظام بازرسی بحث پیشگیری است ، ولی در صورت مشاهده هرگونه تخلف ،سازمان بازرسی به شدت و با قاطعیت تمام با متخلفین برخورد می کند.

محمد کاظمی بازرس جدید استاناردبیل  با تشریح برنامه ها، پیشگیری از تخلفات و برخورد قاطع و طبق مقررات با متخلفین را از اهم برنامهای خود عنوان کرد.

 در مراسم تودیع و معارفه بازرس جدید کل استان اردبیل،  رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از کارکنان سازمان بازرسی استان حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.