تازه ها

1396-06-22 09:17
کد مطلب: 70911
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل خبر داد:
احداث اولین آبدرمانی بین‌المللی ایران در سرعین/ پیش‌بینی جذب 300000 گردشگر در سال
مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: مجموعه هتل و آبدرمانی بین المللی رویال پارک سرعین، ظرفیت پذیرش همزمان هزار نفر و جذب سالانه 300 هزار نفر گردشگر خارجی و داخلی را دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از چشمه لر، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: مجموعه هتل و آبدرمانی بین المللی رویال پارک سرعین به عنوان اولین مجموعه آبدرمانی بین المللی تحت عضویت اتحادیه جهانی آب های درمانی در حال ساخت است.

کریم حاجی زاده افزود: پروژه مذکور دارای  معماری فاخر و امکانت کم نظیر بوده و در زیر بنای بیش از 8000 متر مربع با سرمایه گذاری بیش از 200 میلیارد ریال در خیابان دارایی سرعین در حال ساخت است.

وی تصریح کرد: امکانات این مجموعه شامل هتل 4 ستاره، مجموعه آبدرمانی بانوان و آقایان، سالن های اسپا و ماساژ، آرایشگاه، غار نمک، غار آرامش، سالن های تراپی، دکتر ماهی، سالن های ورزشی، رستوران و چندین کافی شاپ است.

حاجی زاده ادامه داد: این مجموعه دارای 13 استخر خصوصی و عمومی بوده و واحدهای اقامتی آن دارای  جکوزی و استخر خصوصی با امکان اقامت است، آب گرم معدنی پروژه از محل آبگرم گاومیش گلی تامین شده و عملیات انتقال آبگرم نیز به پایان رسیده است.

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار کرد: "پس از  بهره برداری این پروژه  امکان اشتغال برای  100 نفر از جوانان استان فراهم می شود ."

 کریم حاجی زاده با اشاره به اینکه با احداث پروژه‌های این چنینی در سطح استان اردبیل امکان جذب بیشتر و افزایش  مدت ماندگاری مسافران و گردشگران استان  فراهم خواهد شد، افزود : "این مجموعه ظرفیت پذیرش همزمان هزار نفر را در بخش های آبدرمانی  و توانایی و جذب سالانه 300هزار نفر گردشگر خارجی و داخلی را دارد".

 حاجی زاده با بیان اینکه مجموعه رویال پارک سرعین در سطح کشور کم نظیر است، ابزار امیدواری کرد این مجموعه به جذب گردشگران خارجی به سرعین نیز تاثیرگذار باشد.

 سنگی ، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری نیز  با تاکید به اینکه مجموعه هتل آبدرمانی رویال پارک سرعین از لحاظ معماری و امکانات نیز در استان بی نظیر است،گفت :" کمک  خواهیم کرد تا این مجموعه کم نظیر ملی هرچه سریع تر به بهره برداری برسد."

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.