تازه ها

1396-06-21 21:25
کد مطلب: 70903
بسیج سازندگی سپاه ناحيه پارس آباد با ورود به عرصه‌های مختلف عمراني و آبادانی گام‌های مطلوبی در حوزه محرومیت‌زدایی از چهره روستاهاي محروم شهرستان برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، بسیج سازندگی سپاه ناحيه پارس آباد با ورود به عرصه‌های مختلف عمراني و آبادانی گام‌های مطلوبی در حوزه محرومیت‌زدایی از چهره روستاهاي محروم برداشته و با برگزاری طرح هجرت گام‌های بلندی در راستای توجه به مناطق محروم شهرستان داشته است.

این نهاد با استفاده از ظرفیت‌های خود و با استفاده از ظرفیت نیروی بسیج توانسته نقش بی‌‌بدیلی در محرومیت‌زدایی و کسب اعتماد مردم در اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف شهرستان به دست آورد.

تنوع اهداف و فعالیت‎های بسیج سازندگی یکی از ویژگی‎های این سازمان است که توانسته در عرصه‎های عمران و آبادانی، منابع طبیعی و کشاورزی، بهسازی و زیباسازی مدارس و اشتغالزایی فعالیت کند.

تعمير و رنگ آميزي مدرسه، ساخت غسالخانه، کمک به ساخت مسجد و خانه عالم، توزیع لوازم التحرير و ... نمونه هایی از پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحيه پارس آباد است.

تصاويري از فعاليت بسيج سازندگي سپاه ناحيه پارس آباد در روستاي اوزون قويي2 كه در زمينه تعمير و رنگ آميزي آموزشگاه شهيد ميرعزت بهبودي و ساخت غسالخانه را مشاهده مي كنيد.

 

///

///

///

///

///

انتهاي پيام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.