تازه ها

1396-06-21 15:23
کد مطلب: 70894
جانشین سپاه استان اردبیل در همایش یک روزه کوپ:
تشکیل قرارگاه صیانت از پاسگاه و کلانتری ها اقدام ارزشمندی است
جانشین سپاه استان اردبیل در همایش یک روزه فرماندهان پاسگاه و کلانتری های استان گفت: تشکیل قرارگاه صیانت از پاسگاه ها بسیار ارزشمند و موثر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، سردار پاسدرا فرهنگ مستعد حصاری جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در همایش یک روزه فرماندهان کلانتری و پاسگاه هایاستان اردبیل که تحت عنوان همایش کوپ و در سالن ولایت سپاه استان برگزار شد با اشاره به تقارن ایام محرم و هفته دفاع مقدس اظهار داشت: عزای حسینی همراه نهضت حسینی تداوم خواهد یافت.

مدعو این همایش با بیان اینکه امروز امنیت روحی و روانی در جامعه در صدر قرار گرفته، تاکید کرد: در این راستا وظیفه نیروی ساعی انتظامی خطیرتر شده است.

مستعد با اشاره به اینکه داشتن «احساس امنیت» بالاتر از ایجاد امنیت و در راستای آن است ادامه داد: نیروی انتظامی بطور شبانه روزی و در تمام مراسم، مناسبت ها و جغرافیای استان در حال فعالیت و انجام وظیفه بوده و در ایام سیاحت مردم ساعات ماموریت و فعالیت آنها افزایش می یابد اما این خدمات باید به باور مردم برسد.

وی با یادآوی اینکه مسئولیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت جامعه بوده و به عبارتی بیشتر با نباید ها و نهی از منکر سرو کار دارد اما روی دیگر و وجه دیگر ناجا که همان کمک به گرفتار شدگان در جاده ها در فصل زمستان، تامین امنیت جانی مردم و یا حفظ جان دانش آموزان در بازگشایی مدارس و سایر خدمات و فداکاری رده های تخصصی، بوده به افکار و دید جامعه نمایانده شود تا ذهنیت مردم نیز اصلاح و پذیرش نصایح پلیس ملموس تر و عینی تر باشد.

جانشنین سپاه استان اردبیل تامین امنیت داخلی و خارجی را مستلزم تعامل بیشتر نیروهای مسلح دانست و گفت: در استان اردبیل هم افزایی و تعامل مثل زدنی بین بسیج سپاه و نیروی انتظامی وجود دارد و در قسمت ها و رده های تخصصی سطح تعامل نیاز به ارتقاء است.

مستعد حصاری با تحسین و ارزشمند خواندن تشکیل قرارگاه صیانت از مجموعه پاسگاه و کلانتری ها آن را قدمی بزرگ و موثر توصیف کرد.

سردار پاسدار حصاری با بیان اینکه سرویس های اطلاعاتی و امنیتی دشمن حتی از برنامه های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و غیره قصد ایجاد بحران و هدایت به جامعه دارد تصریح کرد: توقف حرکت انقلاب و تغییر مسیر یا ساقط کردن انقلاب اهداف آنان است.

وی تصریح کرد: در کنار عمل به تکالیف و وظایف سازمانی محوله مرز و فاصله ای بین نیروی انتظامی، بسیج و سپاه وجود ندارد و این رویه تقویت خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.