تازه ها

پربیننده ترین

1396-06-16 19:57
کد مطلب: 70769
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان اردبیل سهمیه امسال سوادآموزی را ۹ هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ادیب رسا  یوسف احمدی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با توجه به مشکل بی‌سوادی و تاثیر مستقیم آن در آسیب های اجتماعی باید تمام سعی و تلاش ما براین باشد با همکاری و مشارکت همدیگر بی‌سوادی را در استان به حداقل برسانیم و از اثرات مخرب بی‌سوادی که جامعه را تهدید می‌کند در امان بمانیم.

وی با اشاره به گرامیداشت ۱۷ شهریور روز جهانی مبارزه با بی سوادی بیان کرد: تعداد ۹۸ هزار و ۵۹۷ نفر از بی‌سوادان استان در مناطق شهری و تعداد ۹۳ هزار و ۹۹۶ نفر در مناطق روستایی سکونت دارند که آموزش در حوزه سوادآموزی یکی از راهکارهای مهم در این زمینه است و امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

احمدی با بیان اینکه یکی از اولویت سودآموزی آموزش و پرورش تحت پوشش قرار دادن افراد بی‌سواد استان است، تصریح کرد: با برنامه ریزی انجام شده امسال 9 هزار و 500 نفر در استان اردبیل تحت پوشش طرح باسوادی قرار می گیرند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در ادامه افزود : براساس آمارهای گرفته شده از افراد 10 تا 49 سال در استان اردبیل 57 هزار نفر بی‌سواد هستند که درصدد هستیم تا در زمان مشخص این افراد را تحت پوشش طرح باسوادی قرار دهیم.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.