تازه ها

پربیننده ترین

1396-06-06 16:35
کد مطلب: 70520
اولين کتابخانه سیار روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان پارس آباد با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، در پنجمين روز از هفته دولت با حضور هاجر جماديه مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل، اكبر صمدي فرماندار و جمعی از مسئولان پارس آبادي کتابخانه‌ سیار روستایی اين شهرستان افتتاح و به بهره برداري رسيد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در آيين بهره برداري از اين كتابخانه سيار روستايي، از افتتاح 2 خودروی کتابخانه سیار ديگر در استان خبر داد و گفت: این خودروها در راستای عمل به شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی فرمانداری اردبیل خریداری و به تجهیزات سمعی و بصری تجهیز شده است.

هاجر جماديه مهمترین هدف کتابخانه های سیار را دسترسی تمام کودکان بویژه کودکان مناطق محروم و روستاها به کتاب بیان کرد و افزود: بزرگترین رسالت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آشنایی با کتاب و رواج فرهنگ کتابخوانی در بین قشر کودک و نوجوان استان است و امیدواریم با عنایت و توجه مسئولان بتوانیم هرچه بیشتر و بهتر در عملی کردن این مهم کوشا باشیم.

 

///

///

///

///

///

////

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.