تازه ها

1396-05-27 15:22
کد مطلب: 70133
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تامین امنیت و رفاه جامعه در گرو نقش آفرینی مسئولان در جامعه است چرا که در این صورت زمینه توسعه جامعه فراهم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های نماز جمعه 27 مرداد ماه با با بیان اینکه دولت در آستانه اخذ رأی برای وزیران پیشنهادی و تشکیل کابینه قرار گرفته است و به دنبال تغییر کابینه انتصابات و جابجایی‌ در مسئولان نیز اعمال خواهد شد گفت: مردم از مسئولان انتظار دارند در جابجایی مدیران شایسته سالاری را مدنظر داشته باشند.

 

وی افزود: تامین امنیت و رفاه جامعه در گرو نقش آفرینی مسئولان در جامعه است چرا که در این صورت زمینه توسعه جامعه فراهم می‌شود.

 

حجت الاسلام باوقار ادامه داد: مسئولان نظام اسلامی باید حافظ دین بوده و واجبات دینی را به جای آورند؛ از تجمل گرایی به شدت پرهیز کنند و دارای روحیه جهادی باشند.

 

امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره به انتصابات در اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در این مجمع از تمام جریانات سیاسی کشور که دارای ایده و فکر هستند حضور فعال دارند و از ایده‌های آنها در جهت حفظ نظام و ارزش‌های اسلامی استفاده می‌شود اما متاسفانه در دولت‌ها بر خلاف آن عمل می‌شود و تنها یک جریان خاص پشتیبانی و جریان دیگر را زمین گیر می‌کنند در حالی که می‌بایست چهره‌های شاخص براساس شایسته سالاری انتخاب و انتصاب شوند.

 

حجت الاسلام باوقار با اشاره به مشکلات کشاورزان شهرستان مشگین‌شهر گفت: کشاورزان در حال حاضر در فصل برداشت محصولات قرار گرفته‌اند اما متاسفانه به علت نبود بازار مناسب کشاورزان دچار مشکل شده‌اند.

وی تصریح کرد: از مسئولان انتظار می‌رود زمینه صادرات محصولات کشاورزی را فراهم کنند تا کشاورزان زحمت کش بیش از این دچار رنج نشوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.