تازه ها

1396-05-25 09:24
کد مطلب: 70071
امام جمعه پارس آباد گفت: اگر مسوولی حق مسوولیت و وظیفه ای را که عهده دارد ادا نکند، استعفا دهد به مراتب بهتر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، حجت الاسلام سید سعید رشادی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار كرد: در نظام اسلامی مسوولیت فرصت مهم و مغتنمی برای خدمت رسانی و رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم و وسیله ای برای تقرب به خداوند متعال است.

وي با بيان اینکه متاسفانه برخی از مدیران فوق العاده بی انگیزه هستند، افزود: اگر مسوولی حق مسوولیت و وظیفه ای را که عهده دارد ادا نکند، استعفا دهد به مراتب بهتر است.

امام جمعه پارس آباد با بيان اینکه برخی مسوولان فراموش کرده اند به برکت خون شهدا به پست و مقام رسیده اند، بر اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

رشادي بر ضرورت رعایت نظم و انضباط ، شئون اخلاقی و وجدان کاری از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: مدیران ادارات و نهادها باید نسبت به مسائل فرهنگی حساس باشند و در مناسبت ها و آئین های ملی و مذهبی به صورت فعال شرکت نمایند.

وي در ادامه با بيان اینکه رکود تنها در اقتصاد مطرح نیست، بيان كرد: رکود فرهنگی به مراتب از رکود اقتصادی نگران کننده و آزار دهنده است چرا که حوزه فرهنگ دامنه های وسیعی را شامل می شود.

رشادي با بیان اینکه فرهنگ در جامعه دینی فوق العاده مهم است، اظهار کرد: ما باید از فرهنگ غنی خود محافظت کنیم و اگر بی تفاوت باشیم قطعاً زیان خواهیم دید.

امام جمعه پارس آباد همچنين با اشاره به در پیش بودن اعیاد قربان و غدیر، از مسوولان خواست از هم اکنون برای اجرای برنامه های متنوع و مدون برنامه ریزی کنند و مدیران نباید در انجام و اجرای هر کار و برنامه ای مترصد دستور و ابلاغ فرماندار باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.