تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-21 19:45
کد مطلب: 69945
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد:
رسانه ها باید بلندگوی مردم و نظام باشند
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد گفت: خبرنگاران و رسانه ها به عنوان چشمان بیدار و هوشیار جامعه، باید همواره بلندگو و تریبون مردم و نظام باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، سرهنگ مطلب شاهی در آئین تجلیل از خبرنگاران پارس آباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاری و فعالیت رسانه ای از مشاغل حساس و مقدسی است و فعالان این عرصه جایگاه و پایگاه خاصی در بین اقشار جامعه دارند.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه نقش و مسوولیت مهمی در اطلاع رسانی شفاف و تنویر افکار عمومی دارند، گفت: متاسفانه برخی از خبرنگاران در تهیه و انتشار اخبار، امانتداری و اخلاق حرفه ای روزنامه نگاری را که از رسالت مهم رسانه هاست رعایت نمی کنند.

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد با اعلام اینکه امانتداری، اساس کار خبرنگاری است، افزود: خبرنگار باید امانتدار خوبی باشد و بدون هرگونه دخل و تصرفی، رویداد را آن گونه که رخ داده به اطلاع مخاطبان برساند نه آن طور که خود دوست دارد و می خواهد اتفاق بیفتد.

شاهي با اشاره به هجمه ها و جریان سازی تبلیغاتی از سوی رسانه های بیگانه علیه ایران اسلامی، گفت: مطبوعات و رسانه های داخلی نقش مهم و مسوولیت سنگینی در مقابله با جنگ نرم دشمنان و خنثی سازی توطئه های تبلیغاتی بیگانگان دارند.

وي همچنین به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و افزود: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و نیز ارزش ها و دستاوردهای نظام و انقلاب موجب پیشرفت و آبادانی کشور، رفع مشکلات و دغدغه های مردم و عزت و اقتدار نظام اسلامی در عرصه های مختلف می شود.

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با یادآوری برخی ظرفیت ها و توانمندی های منحصر به فرد این شهرستان مرزی، نسبت به معرفی و شناساندن این توانمندهای و قابلیت ها از سوی مطبوعات و رسانه های منطقه تاکید کرد.

در این مراسم که در دفتر فرماندهی سپاه پارس آباد برگزار شد خبرنگارانی که بیشترین همکاری و تعامل را در پوشش و انعکاس اخبار، برنامه ها و فعالیت های سپاه این شهرستان داشته اند مورد تجلیل قرار گرفتند.

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.