تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-21 13:23
کد مطلب: 69940
چرا نمایندگان سطح انتظار از دولت را تقلیل دادند؟
آخوندی در آستانه رای اعتماد مجلس باز هم به یاد راه‌ آهن اردبیل افتاد
روند بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم این هفته آغاز می‌شود؛ در همین رابطه لابی‌ها و مذاکرات پشت پرده از سوی دولت و از جمله وزرای پیشنهادی و مدیران میانی دستگاه‌ها در مناطق مختلف کشور برای جلب رای نمایندگان در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، روند بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم این هفته آغاز می‌شود؛ در همین رابطه لابی‌ها و مذاکرات پشت پرده از سوی دولت و از جمله وزرای پیشنهادی و مدیران میانی دستگاه‌ها در مناطق مختلف کشور برای جلب رای نمایندگان در حال انجام است.
پروژه راه آهن اردبیل که به مطالبه اصلی مردم استان تبدیل شده است در سالهای گذشته به دلیل تحقق نیافتن وعده های دولت و بی مهری دولت یازدهم کمترین پیشرفت را نداشته و وضعیت نگران کننده ای را پیدا کرده است.
با وجود این وزیر راه که همواره بی اعتنایی خود را به پروژه راه آهن اردبیل در طی چهار سال گذشته اثبات کرده است؛ برخلاف انتظار هفته گذشته نمایندگان استان اردبیل را در دفتر خود به حضور پذیرفت
و آنان را با وعده تخصیص 30میلیارد تومان برای این پروژه که با توجه به حجم بزرگ طرح رقمی ناچیز است، امیدوار و دلخوش کرد.
تعجب بر انگیزتر اینکه نمایندگان استان اردبیل تا چه اندازه کم توقع شده اند که در آستانه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی به جای اینکه از این فرصت برای پیشرفت این پروژه بیشترین بهره را به نفع مردم این استان ببرند به 30 میلیارد که آن هم وعده‎ای بیش نبیست رضایت داده‌اند.
به گفته صدیف بدری، مبلغ 300 میلیارد ریال از اعتبارات سال ۹۶ به راه آهن اردبیل تخصیص یافته و تا دو هفته دیگر به پیمانکاران پرداخت می‌شود.
انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.