تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-21 11:15
کد مطلب: 69932
امام جمعه اردبیل با انتقاد مجدد از بی‌توجهی دولت به پروژه راه آهن اردبیل- میانه، تکمیل خط راه آهن کرمانشاه را به مردم این استان تبریک گفت!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، پروژه راه آهن اردبیل- میانه، در طول دو دهه گذشته وعده‌های بی‌سرانجام بسیاری به خود دیده، دولت روحانی مرداد سال 93 بود که قول اجرا و تکمیل پروژه راه آهن اردبیل - میانه را به مردم استان داد، قرار بود این پروژه در پایان دولت یازدهم به بهره برداری برسد که به سرانجام نرسید و این پروژه باز هم بر زمین ماند.

امام جمعه اردبیل که در طول سال‎های اخیر به دفعات مکرر از بی توجهی دولت به پروژه راه آهن اردبیل- میانه و تحقق نیافتن وعده‌های دولت درباره این طرح، انتقاد کرده در خطبه‌های دیروز نماز جمعه اردبیل بار دیگر زبان به گلایه گشود.

وی ضمن تبریک به مردم کرمانشاه بابت برخورداری از نعمت قطار، از دولت تشکر کرد که راه آهن غرب کشور به طول ۶۰۵ کیلومتر از ایستگاه سمنگان اراک را به کرمانشاه متصل کرد.

عاملی گفت: اما گلایه جدی داریم که اردبیل با موقعیت خاص جغرافیایی و تاریخی فراموش شده و در حالی که مسافت ما به راه آهن سراسری بسیار کمتر از ۶۰۵ کیلومتر است اما اعتنایی به اردبیل و مردم آن نمی شود.

روحانی در تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت که «من قول می‌دهم که سوت قطار در دولت دوازدهم شنیده شود؛ این امر یک مطالبه اساسی مردم منطقه بوده و بی‌شک راه‌آهن در اردبیل ایجاد خواهد شد».

مردم استان اردبیل چشم انتظار تحقق مطالبه اصلی خود و شنیدن صدای صوت قطار هستند؛ باید منتظر ماند و دید که آیا این‌بار دولت دوازدهم به وعده‌هایش عمل و شعار خود را به واقعیت بدل می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.