تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-21 01:19
کد مطلب: 69925
	زمین لرزه در یک سال اخیر از عمق 10 کیلومتری به 7 کیومتر رسیده است/لزوم آماده باش مدیریت بحران و اجرای پدافند غیر عامل در کوثر
فرماندار کوثر در واکنش به 8 زمین لرزه یک ماه اخیر این شهرستان گفت: زمین لرزه در یک سال اخیر از عمق 10 کیلومتری به 7 کیومتر رسیده است که لازم است پیش از بروز بحران عملیات پدافند غیر عامل را اجرایی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از کوثرخبر، علیرضا علیپور با بیان این مطلب اظهار کرد: در 8 زمین لرزه یک ماه اخیر کوثر که به صورت خفیف و به بزرگی 3.8 ریشتری به وقوع پیوست خوشبختانه هیچ تلفات جانی و مالی در سطح شهرستان رخ نداد.

وی ادامه داد: ثبت وقوع 8 زمین لرزه در عرض یک ماه در سطح شهرستان کوثر و مرکز آن شهر گیوی بی سابقه بوده است و لازم است تمهیدات رعایت پدافند غیر عامل در همه زمینه ها پیش از وقوع بحران از سوی مسئولین امر انجام گیرد.

رئیس مدیریت بحران شهرستان کوثر گفت: زمین لرزه‌های شهرستان کوثر در یک سال اخیر در عمق 10 کیلومتری اتفاق می‌افتاد که بنا به گفته کارشناسان و تحقیقات حاصله، امسال عمق این زمین لرزه ها نسبت به سال قبل 3 کیلومتر به سطح زمین نزدیک تر شده است؛ به عبارتی زمین لرزه در یک سال اخیر از عمق 10 کیلومتری به 7 کیومتر رسیده است که لازم است اعضای ستاد مدیریت بحران در سطح شهرستان بطور کاملاً آماده باش قرار گیرند.

علیپور خاطر نشان کرد: در همه رخداد ها می بایست بحران را مدیریت کرد، ولی عملیات اجرایی پدافند غیر عامل با تحقیقات لازمه می تواند پیش از وقوع هر رویدادی باعث جلوگیری از بحران شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.