تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-20 19:02
کد مطلب: 69921
اتفاقات مراسم تحلیف در مجلس، بسیار ناشایست و بچه گانه بود
امام جمعه نمیــن گفت: عکس سلفی برخی از نمایندگان با خانم موگرینی بسیار ناشایست و بچه‌گانه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، حجت الاسلام صفر یوسف زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته به تشریح برخی آیات قرآن کریم پرداخت و اظهار کرد: هرکاری در این کشور انجام شده به لطف اسلام، امامان، شهدا و ولایت است و اگر ما بهتر از این بودیم یقینا خداوند نیز برکات بیشتری بر مردم و جامعه جاری می کرد.

 

امام جمعه نمین با اشاره به مراسم  تنفیذ رئیس جمهور و این که تنفیذ نماد مشروعیت الهی است گفت: تنفیذ یعنی این که رئیس جمهور حکم خود را از دست امام زمان (عج) بگیرد  و این امر توسط نماینده امام زمان یعنی ولایت صورت می گیرد.

 

حجت الاسلام یوسف زاده در ادامه به تشریح و تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب پرداخت و افزود: در مراسم تنفیذ رییس جمهوری، رهبری معظم سه مطالبه رسیدگی به معشیت مردم، تعامل با دنیا و تسلیم نشدن در مقابل سلطه طلبان را به رئیس جمهور جدید دستور و درخواست پیگیری دادند.

 

وی همچنین به مراسم تحلیف هم اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور در این مراسم قسم خورد که در مسیر اسلام و ولایت، حافظ مذهب جعفری نیز باشد.

 

حجت الاسلام یوسف زاده با اشاره به حاشیه‌های مراسم تحلیف رئیس جمهور در مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید عصاره فضائل و نماد قدرت و عزت یک ملت باشند و عکس سلفی برخی از نمایندگان با خانم موگرینی بسیار ناشایست و بچه گانه بود

 

امام جمعه نمین با یادآوری اینکه روز بیست و ششم مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی است، گفت: آزادگان سرمایه های بی بدیل این کشور هستند و باید قدردان آن ها بود.

 

وی در ادامه به سخنان دشمنان مبنی بر بازدید از مراکز نظامی کشورمان اشاره کرد و گفت: ما هرگز اجازه بازدید از مراکز نظامی را به آنها نخواهیم داد.

 

حجت الاسلام یوسف زاده با اشاره به یکی از وظایف مهم دستگاه ها به خصوص نیروی انتظامی شهرستان گفت: حفظ  ارزش‌های دینی یکی از وظایف مهم همه ی دستگاه‌ها خصوصا نیروی انتظامی است.

 

امام جمعه نمین در پایان، کسب  مقام دوم رشته قرائت در سی و پنجمین دوره  مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز در مشهد مقدس  توسط علیرضا باقری از شهرستان نمین را تبریک گفت و برای این دانش آموز آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/د

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.