تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-20 18:38
کد مطلب: 69920
امام جمعه سرعین گفت: حرکت اخیر برخی از نمایندگان مجلس در مراسم تنفیذ رئیس جمهور مایه شرمساری بود که لازم است نمایندگان دیگر مجلس در این مورد کوتاه نیایند و این حرکت ناپسند را محکوم کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از چشمه لر،حجت‌الاسلام محمود اصغری در خطبه‌های نماز جمعه سرعین گفت: حرکت اخیر برخی از نمایندگان مجلس در مراسم تنفیذ رئیس جمهور مایه شرمساری بود که لازم است نمایندگان دیگر مجلس در این مورد کوتاه نیایند و این حرکت ناپسند را محکوم کنند.

وی با اشاره به تنفیذ ریاست‌جمهوری در هفته گذشته و قرائت متن حکم تنفیذ گفت: اشتغال و ارتقای تولید داخلی بایددر دستور کار دولت قرار گیرد.

وی ادامه داد: استقلال ایران را در هشت سال دفاع مقدس ببینید زمانی که دنیا در مقابل ایران قرار گرفت این ایران بود که با مردان بزرگ و عزتمند اجازه نداد تا پای یک اجنبی به خاک ایران باز شود.

امام جمعه سرعین با اشاره به اینکه هیچوقت در مقابل هیچ تحریمی از پای نمی‌ایستیم افزودد: این مردم با خون خویش این نظام را آبیاری کرده اند و آمریکا هیچوقت در حد تهدیدات خود علیه ایران نخواهد بود.

حجت الاسلام اصغری با تاکید بر اینکه اینک دنیا همراه با مردم ایران است افزود: مراسم تحلیف نشان از اقتدار ایران اسلامی در جهان بود و رای چهل و دو میلیونی مردم در انتخابات تایید اقتدار ایران در جهان است.

انتهای پیام/د

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.