تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-15 15:03
کد مطلب: 69784
دانش آموزان اردبیلی بار دیگر موفق به کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری شدند و بار دیگر ثابت کردند که با تلاش میتوان تمام محدودیت را کنار زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ادیب رسا، دانش آموزان اردبیلی بار دیگر موفق به کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری شدند و ثابت کردند که با تلاش میتوان تمام محدودیت را کنار زد.

در همین ارتباط خبرنگار ما گفتگویی داشته با دانش اموزان موفق اردبیلی که خواندنی است.

مهدی شفیعی که توانست رتبه 9 رشته علوم تجربی را کسب کند می گوید:از همان سالهای ابتدایی توجه ویژه ای به درس خواندن داشتم و بیشتر انرژی خود را صرف این موضوع کردم و در سال های اخیر نیز تمرکز بیشتری روی کنکور داشتم.

 

او ادامه می دهد: من در هیچگونه کلاسی خارج از مدرسه شرکت نکرده ام و تلاش کردم از معلمان خودم بیشترین استفاده را ببرم و اشکالاتم را خودم رفع کنم.

شفیعی می گوید: مهمترین عامل موفقیت من حفط آرامش هنگام درس خواندن و تمرکز بر روی کاری بود که انجام می دادم.

این دانش اموز موفق اردبیلی با قدردانی از پدر و مادر و تمامی معلمانش می گوید: پدر و مادرم در همه این دوران سخت حامی من بوده اند.

او همچنین ادامه می دهد: به همنوعان خودم توصیه میکنم با تلاش، ایمان و اعتماد بفس، این دوران مهم و تاثیر گذار خود را به نحو احسن و در بالاترین حد سپری کنید.

شفیعی می گوید: هدفم در مراحل بعدی بازهم کسب رتبه های برتر علمی و بعد از اتمام دوره های لازم، خدمت به مردم عزیز کشورم می باشد.

محمد عزیزی رتیه 12 کشور رشته علوم تجربی کنکور سراسری 96

عزیزی می گوید: تقریبا تمامی دانش آموزان از شرایط یکسانی برخوردارند و تنها مسئله ای که مهم است میزان تلاش و سخت کوشی آنهاست.

او ادامه می دهد: دبیران در زمینه درسی به من اعتماد کامل داشتند و از همان موقع انگیزه ای در من ایجاد شد که با تلاش شبانه روزی، هدف اصلی هر دانش آموز ،که قبولی با رتبه خوب در کنکور سراسری است را به بهترین شکل به سرانجام برسانم.

او ادامه می دهد: مهمترین عامل موفقیت من همراهی مادر عزیزم در تمامی مراحل و همچنین جمع بندی دروس مطالعه شده قبل از برگزاری آزمون بود که توصیه می کنم همه بر روی این روش توجه ویژه داشته باشند.

عزیزی می گوید: این قول را می دهم با توجه به رشته تحصیلیم و علاقه ای که به مباحث فنی نیز دارم تمام تلاش خود را خواهم کرد تا اقدامات نوین و تاثیر گذاری برای سربلندی ایران عزیز داشته باشم.

علی اخوان رتبه 14 کشور رشته علوم تجربی کنکور سراسری 96 :

اخوان می گوید: از سال دوم دبیرستان به طور جدی برای کنکور شروع به مطالعه کردم و در این مدت از مدیر مدرسه تا تک تک معلمان برای برنامه ریزی من زحمت کشیدند.

این دانش اموز موفق اردبیلی ادامه می دهد: تمام سعی من لذت بردن از درس بود تا اینکه بخواهم رتبه ای ویژه چه در مدرسه و چه در کنکور که آرزوی هر دانش اموزی می باشد را کسب کنم.

اخوان می گوید: مطمئناً عامل اصلی موفقیت من توکل به خدا و حفظ آرامش و درس خواندن صرفا برای یادگیری و نه برای کسب رتبه، می باشد.جو کنکور برای من بسیار سنگین بود و استرس عجیبی داشتم ولی با توکل به خدا و ذکرهایی که زیر لب می کفتم سعی می کردم آرامشم را حفظ کنم.

او در پایان می گوید: انشاالله بعد از سپری کردن مراحل رشته پزشکی در بالاترین حد ممکن به اردبیل باز خواهم گشت و تمام تلاشم را برای کمک به همشریان عزیزم خواهم کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.