تازه ها

پربیننده ترین

2017-08-03 11:39
کد مطلب: 69684
 پيشرفت بیله‌سوارمغان در گرو استقلال نمايندگي مجلس
يك فعال سياسي اجتماعي اهل شهرستان بيله سوار در يادداشتي تاكيد كرد استقلال نمايندگي مجلس، راه اساسي در نجات شهرستان بيله سوارمغان از وضعيت موجود است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از  صبح مغان،  اين يادداشت را در ادامه بخوانيد

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام وعرض ادب و تقدیم احترام به  حضور یکایک مرزنشینان غیور،متدین وانقلابی شهرستان بیله سوار ،جعفرآباد وحومه؛

برکسی پوشیده نیست که شما عزیزان  درهمه مقاطع تاریخ به ویژه دردوران درخشان ۳۸ سال گذشته نظام جمهوری اسلامی ، با اقدامات انقلابی و عمل جهادی، در تمام عرصه هاحضورمثال زدنی داشته اید. باور وایمان شما واراده فولادین تان با تحمل همه سختی ها، مشکلات و محرومیت ها،حافظ خون پاک شهیدان بوده اید وبه ندای رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی لبیک گفته اید.

مردمی که با حضورحماسی خود در همه عرصه های  مورد نیاز کشورآگاهانه بامشارکت فعال موجب اعتلا وتحکیم پایه های نظام اسلامی وتداوم بخش راه امام شهدادر نقطه صفر مرزی شده است.ودرجریان مبارک متحدانه انتخابات ، با انسجام وبصیرتان ،علی رغم سناریوهای مختلف  بدخواهان منطقه، با تلخی ها و شیرینی ها وبی مهری ها، حماسه ای بزرگ خلق کردید.همه می دانیم وحدت کلمه و اتحاد ویکپارچگی رمزپیروزی ملت ها بوده  است واختلاف ودویا چنددستگی هرکجا باشد، شکننده خواهد بود وباید از اختلاف  پرهیزکرد.

ملتی سربلند و پیروزاست که تحلیلی درست از جامعه و ظرفیت های خویش داشته باشد و باوحدت کلمه وانسجام به سوی پیروزی وموفقیت حرکت کنند ومرعوب دسیسه ها و خدعه های خناسان ومنفعت طلبان نشوند.واین ظرفیت در منطقه وجود دارد؛ اما کسانی معدود،سعی می کنند آن را نادیده و یا کمرنگ جلوه دهند و یا انکار نمایندو به شدت برای مرعوب کردن جوانان منطقه این تفکرغلط و باطل را درجامعه تزریق می کنند! که البته نتیجه نخواهند گرفت.

یقینا راه برون رفت ازنارسایی ها و نابسامانی ها وبی توجهی ها، باورظرفیت ها و پتانسیل های خود و اقتصاد مقاومتی می باشد.

چهره شهرستان علی رغم  ظرفیت ها زیادی که  دارد، به خاطر ضعف مدیریت شهرستان وبی اعتنایی به آن ها ، دگرگون نشده است که هیچ؛ بلکه روز به روز پسرفت دارد و رشد جمعیت منفی می باشد.

این وضعیت در صورت تداوم و بی توجهی آسیب زیادی به منطقه وارد خواهد کرد.باید مسولان استان با اراده انقلابی به مطالبات  به حق شهرستان به ویژه درموضوع نماینده مستقل مجلس شورای اسلامی،دگرگونی وتغییر تحول در مدیریت شهرستان، اقدام انقلابی نمایند.

بنابراین با نهایت قدردانی ،سپاسگزارمهرومحبت وبینش والای سیاسی وبصیرت شما عزیزان می باشیم وهیچ وقت این لطف وعنایت را فراموش نخواهیم کرد.

سلام درودخدا برمردانگی واتحاد شما شیرمردان وشیرزنان انقلابی و مرزنشین همیشه بیدار.

اینجانب ضمن ابرازارادت وافتخار به وجود چنین غیورمردان وشیرزنان قهرمان این مرزوبوم،امیدوارم با حفظ اتحاد وانسجام، با همدلی وتعامل وهمکاری در یک جبهه واحد انقلابی با هرسلیقه،در پیشرفت و تعالی منطقه محروم مرزی با ظرفیت های بسیار بالای نیروی توانمند انسانی و اقتصادی گام برداریم و شاهد شکوفایی این خطه باایمان مرزی شویم.از ساحت مقدس ربوبی سعادت وپیروزی را برای همه شما مسألت می نمایم.

به امید موفقیت وپیشرفت منطقه وحل مشکلات جوانان غیور خطه دلاورپرور بیله سواروجعفرآباد وحومه.

ارادتمند شما مردم شریف ،انقلابی وولایی/امیدعلی رعنایی

انتهای پیام/

 
 
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.